Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Néptáncra lányok milyen...

Néptáncra lányok milyen gyakorló cipőt szoktak hordani? Linkelnétek?

Figyelt kérdés
A klasszikus fekete karaktercipő a megfelelő vagy lehet a tipikus bársony lapostalpút is? Ez utóbbit hova szokták hordani még általában? Táncházba megfelelő? A válaszokat előre is köszönöm :))

2018. máj. 11. 23:31
 1/9 anonim ***** válasza:
A karakter a jó.
2018. máj. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :))
2018. máj. 15. 22:03
 3/9 anonim válasza:
Mi próbára (valaki vsak bemelegíteni) hordjuk a báraonycipőt, néptáncosok kellékboltjából lehet rendelni. Egy (kicsit elegánsabb) szoknyával utcai viseletnek is jó
2018. máj. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ :))
2018. máj. 20. 17:33
 5/9 anonim ***** válasza:

Konkrétan mit is értessz "gyakorlás" alatt?

A kislányom itthon tornacipőben űzi, gyakaorlásképp.

És többszörösen elismert,díjazott, 13 éves.

2018. jún. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Próbára gondoltam :) de még mindig nem igazán tudom, h a klasszikus karakter-e megfelelő, vagy a bársonycipő, de már láttam vászon karaktercipőket is, szóval kicsit el vagyok veszve :D :)
2018. jún. 30. 22:03
 7/9 anonim válasza:
Próbára alkalmas mindkettő szerintem, vagy esetleg ami neked kényelmesebb. Én egyszer tutyit viszek, utána karaktert és így kitapasztalom az adott táncot melyikben jobb táncolni, és szokom mindkettőt. De vannak olyan próbáink ahová idegen tánctanar, koreográfus jön és ő elvárja a karaktert. A tutyit én elég sok helyen hordom még, utcára, ünnepségekre és természetes tanchazakba is, ide azt hordod amelyiket szeretnéd!
2018. júl. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszi a választ! ^^ :))
2018. júl. 7. 16:58
 9/9 dodiegenet válasza:

[link] - csatos karakter


[link] - fűzős karakter


próbára nálunk fiúk, lányok karakterbe járnak, de ha bemelegítünk vagy molnár technikázunk akkor lányoknak elég a balettcipő is. kezdőknek szokták mondani, hogy amíg nem tudnak karaktert beszerezni elég egy jól hajló tornacipő is. jó ha minél hamarabb van karaktered, hogy hozzá szokj a sarokhoz meg abban könyebb is táncolni, főleg forogni.

2018. okt. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!