Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Disznót lehet-e áldozni a...

Disznót lehet-e áldozni a Sátánnak? Vagy csak a kecske elfogadott?

Figyelt kérdés
Hamarosan nyelvvizsgázni fogok, szóval jó lenne egy kis természetfeletti segítség, és arra gondoltam, hogy a Sátán pont megfelelő lenne, de sajnos a papa óljában nincs kecske, csak disznó akad. :( Azt is lehet áldozni neki, vagy csak a kecskét szereti? És ha nem jó, akkor miért nem?
2019. febr. 16. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az nem jó, mert tisztátalan állat.

Szöcskétek nincs?

2019. febr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
7%
Legközelebb majd szerzel egy kecskét, ahelyett hogy keresnéd a kifogásokat...
2019. febr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a feláldozás a legjobb mód, hogy benyald magad a Sátánnál.

[link]

2019. febr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam embert szokás. Biztos akad otthon egy-kettő.
2019. febr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Utolso válaszoloval egyet értek!xd.Áldozz fel embert!
2019. febr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy szűz nőt kell áldozni.Nehéz helyzet, tudom,de a Sátán rövidlátó, talán egy kecskével is beéri.
2019. febr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Próbáltam időpontot kérni a sátánhoz, hogy megkérdezzem, de nem kaptam, ott is nőtt a bürokrácia. Azt mondták, adjak be kérvényt, hogy mit kérelmezek. Szóval nem tudok segíteni, mert így csak találgathatok, mi a Sátán gusztusa. Ahogy elnézem, változik. Ne tégy semmit, amíg nem kérvényezed, mert zokon veszik (és te lesel az áldozat). A nyelvvizsgán való részvétel is zavaros, inkább kérj időpontot az ügyintézőtől. Néha eljön a tűz mellöl.
2019. febr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nagyón is eggyet értek a válaszolokal!Xd,De vigyázz mert ha isten megtudja akkor neked annyi!ótt fogsz Főzni,Mósni,Takaritani,a pokolban!És nem velűnk fogod enni a nokedlit a menyben!
2019. febr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem a kecske mellé egy lámát is érdemes lenne. De ha fullos természetfeletti segítségre van szükséged fingj egy olyan büdöset vizsga közben, hogy megcsípje mindenkinek a szemét ;)
2019. febr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Lux morulus ***** válasza:
0%
Azért az árulkodó ám, a te kultúrádról, hogy ez a kérdés nálad, a kultúra és közösség, népszokások kategóriába fért bele.
2019. febr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!