Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Ti hogy álltok a magamhoz...

Ti hogy álltok a magamhoz hasonló emberekhez?

Figyelt kérdés

Amit tudni kell rólam hogy igen erősen hazaszerető (patrióta és lokálpatrióta egyben) ember vagyok, igyekszem a hagyományokat is őrizni , és egyszerűen mindent szeretek ami Magyar. Imádom a Magyar kultúrát ,népszokásokat ,hagyományokat , sőt nekem még a népi ruházat is nagyon bejön , nem beszélve a népzenékről *.* Ami probléma ,hogy hát negyedroma vagyok vagy hogy mondjam (apám félroma ,anyám magyar) és engem baromi sokan elítélnek ,náciznak ,miegymás , közben meg közöm nincs az ilyen "szélsőjobbos" dolgokhoz. Egyébként szeretnék lassan elkezdeni néptáncolni is , és amikor ezt kijelentettem kapásból megint kaptam az oltásokat ezerrel. Bár egyébként középiskolás vagyok ,és osztálytársaim elég "kevertvérűek" (:D ) és lehet ezért szólnak meg ,nah meg ugye régebben elég sokat cseverésztem az iskola skinheadjeivel (nem neonácik miegyebek ,mivel engem is befogadtak nézeteim végett) és valszeg miattuk is bélyegeztek meg az osztályban.

Egyébként én őszintén megmondom hogy szerintem amit csinálok az egészséges hazaszeretet ,és "nemzetérzet " -bár már írtam hogy én se vagyok teljesen Magyar.



2019. máj. 2. 22:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem érdekelne. Ha te normálisan viselkedsz velem akkor én is veled.
2019. máj. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Egyébként lemaradt:17/F
2019. máj. 2. 22:43
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Haver lehetnél 100% cigány vérű de attól még magyar vagy ha annak hallod magad. Nem mondom meg mit csinálj de én pl. nem vqgyok büszke a népünkre. Gyáva féreg a magyarok 90%-a a történelem során végig. 1-2 nagy ember volt akiben volt kurázsi mint pl. Zrínyi de ő is horvát volt...
2019. máj. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Értelmesnek tűnsz. Mondjuk a néptáncot nem kedvelem, de magam is lokálpatrióta vagyok.
2019. máj. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

3-as. Azért vedd figyelembe azt is hogy folyton elnyomás alatt éltünk ,hol a török ,hol a német ,hol az orosz ,hol a Habsburg nyomott el minket. Ezek a "jóemberek" elég kegyetlenül megtorolták ha felszóltál ellenük (lásd 56, Aradi vértanúk stb) így az is csoda volt hogy párszor fel mert lázadni ellenük a nép. A Magyarok nem akarják/akarták kiírtattni magukat így jogos hogy sokszor nem léptünk fel kellően ellenük ,sőt sokszor "vesztettünk". De ezt nem kell szégyellni ,büszkének kell lenni az őseinkre .Mindenki megtette azt ami tőle tellett. Az megint egy más kérdés hogy a mostani Magyar nép kissé szétszórt ,és eléggé rossz irányba tért , de szerintem ez már a globalizáció hibája. Mellesleg manapság már nagyon kevés nép maradt hű magához. Az meg pl nem számít hogy Zrínyi horvát származású volt , hiszen a Magyar érdekekért állt ki.

Egyébként visszatérve a "Magyarok 90%-a gyávára" ,sztem már az egész emberiség gyáva. Már senki se mer kiállni a saját népéért és hazájáért (azért vannak kivételek persze ,de ott se egy egész nép áll ki magáért ,hanem egy adott népnek csak egy adott rétege ,csak sajnos néha még az az adott réteg is hajlamos túlzásba vinni a dolgokat)

2019. máj. 2. 23:25
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem teljesen rendben vagy, szeresd csak a népünket azok helyett is, akik a sajátjaikat gyalázzák.
2019. máj. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%

1. Megkérdezném, hogy szeretnél-e megtanulni magyarul (mert, amit írtál, az förtelmes)

2. Körberöhögnélek, mert a magyarkodás mögött alapvető identitás zavarod van (magyarnak vallod magad, de kétszer is leírod, hogy te nem vagy magyar)

3. Simán barátomnak tekintenélek és megpróbálnék segíteni, hogy normális, intelligens, magasan képzett Emberré válhass (igen, nagybetűvel, Emberré válhass)

2019. máj. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Carragher_x ***** válasza:
82%
Pont úgy mint a legtöbb zavarodott, identitását és saját magát kereső tinihez :) A magyar egyébként kisbetű.
2019. máj. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Kedves 7-es Válaszoló!

Jól látod,az iparkodó kisebbség zöme indentítás (helyem a világban) zavarral küszködik.

Ennek oka:ahova tartozna, oda nem akar tartozni az emberünket,viszont a máshova tartozásnál nem fogadják be!

Tegyük a szívűnkre a kezünket:hányan mondják a tanult,rendesen élő roma polgárnak azt,hogy közülük hányan lopnak,hányan maradnak el az alsótagozatos iskolából és lehetne sorolni......

A prevenció akkor kezdődne mindenhol:ha annak mondanánk aki tehet róla! Ez más területen is így van:elmégy fogászatra rendbetetetni a fogad és beszólnak neked,hát nem azt kéne megtalálni aki nem megy el????!!!!!

2019. máj. 3. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%

Kedves Csaba!


Az, hogy hanyadvér roma vagy, egyáltalán nem számít. Az, hogy a magyar nyelv helyesírási szabályain két lábbal taposol, nos, az bizony probléma.


Lehet lepontozni, miután megszámoltad, hány hibát ejtettél a kérdésedben.


Tessék, menj táncolni, ott is lesznek betartandó szabályok!

2019. máj. 3. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!