Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Tényleg a magyarok ilyen...

Tényleg a magyarok ilyen rossz emberek lennének?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, rólam annyit érdemes tudni mindenféle nagyképűség nélkül mondhatom nem vagyok egy átlagos ember, akárhova mennék a világban mindenhol kitűnnék a tömegből, jóképű vagyok,pénzem is van, nagyon jól oltozkodok mint a gazdag amerikai sztárok nagyjabol, es a magyarok borzaszto irigy, ketszinu, rosszindulatu, negativ, pesszimista, karorvendo, tanulatlan, buta, primitiv népnek ismertem meg. Mi ennek az oka és lesz e szerintetek ebbol a kukturalis tradiciobol valaha kiut, hogy utalkozas es ellensegkepek generalasa legyem a fo motivacio valamint a ketszinuseg, kibeszeles, masok elleni askalodas!

2019. jún. 22. 02:02
 1/10 A kérdező kommentje:
Valamint azt kifelejtettem, hogy nagyon negatívak a magyarok, és nem baratkozom mar magyarokkal mert csak megégetem a kezem kénytelen vagyok kulfoldiekkel baratkozni mert ok ritkabban szurnak hatba mint a magyarok mert ez tenyleg igaz Magyar emberekre amiket leirtam!
2019. jún. 22. 02:06
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Ha ilyen paraszt módon állsz az emberekhez, ne csodálkozz! Én sem panaszkodhatok anyagilag, még sincsenek ilyen problémáim. Veled én is bunkó lennék. Tudom, nem ennyiből kéne megítélni az embereket, de az írásod alapján egy tudatlan barom vagy.
2019. jún. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
pfff
2019. jún. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
69%
Nem, mindenhol vannak jó és rossz emeberek. Forogj rendesebb körökben.
2019. jún. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

kicsit nagy az arcod ,, akárhova mennék kitünnék" stb

a seggedet ne nyaljuk ki ?!

2019. jún. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

A gyakorin szinte naponta megjelenik egy magyar nemzetet/népet/embereket becsmérlő álkérdés. Nem tudom, hány ember írja ezeket és miért van szüksége rá, de betegnek tűnik. Ha csak 4-5 ember, akkor indokolatlan a Kultúra és közösség » Népszokások kategória, inkább az elmebaj kategória hiányára utal.

Az előzőek elmondták a problémákat az esszéddel kapcsolatban, én csak annyit tennék hozzá: "mondhatom nem vagyok egy átlagos ember" -írod.

Nem létezik átlagos ember- csak a hivatalos statisztikák rovataiban.

Minden ember egyszeri, megismételhetetlen, soha nem volt és nem lesz még egy olyan, mint ő. Ez adja az ember méltóságát. És ezt elvenni bármely embertől bűn.

2019. jún. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Kedves Kérdező,


javaslom neked a kognitív torzítások listájának tanulmányozását. A kérdésedben az alábbi tüneteket produkálod:

-dichtihóm gondolkodás,

-túláltalánosítás,

-negatív szűrés,

-pozitív figyelmen kívül hagyása,

-korai és/vagy önkényes következtetés,

-túlnagyítás/túlkicsinyítés,

-címkézés.

A tüneteid számossága és minősége alapján javaslom, keress fel szakembert. Szükséged van rá.

2019. jún. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Victor C. ***** válasza:
37%

Az elején beirt önfényezés nem javitja a rólad alkotott képet. Különosen az hogy hogy öltözködsz, de mindegy... viszont ezek:

"a magyarok borzaszto irigy, ketszinu, rosszindulatu, negativ, pesszimista, karorvendo, tanulatlan, buta, primitiv népnek ismertem meg."

Ebben viszont 1oo%-ban igazad van.

Mert ez a nép ILYEN, az ittétünk türhetetlenné vált, ilyen moslék emberek között rettenetes élni, és eldöntottük, hogy visszaköltözünk. (USA-ba) A házunk, kocsik már ott megvannak, itt csak a felszámolásban vagyunk.

2019. aug. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%

Hát kisgyerek, én szívesen felmosom veled a padlót!

Nem irigyellek...

2019. aug. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
42%
europa szegyenei amagyarok!
2019. aug. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!