Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit jelent az az angolban...

Mit jelent az az angolban hogy "When you give it to me"?

Figyelt kérdés
Szó szerint nyilván értem. "Amikor nekem adod." De soha nem említik hogy mit, hanem így hivatkoznak rá, hogy "azt". Főleg dalszövegekben hallottam már ezt sokszor, mindig ebben a formában, sosem volt kimondva hogy miről van szó konkrétan, ezért gondolom hogy valami más jelentése van...

2019. aug. 8. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
A szüzességet.
2019. aug. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak a szexre is utal a szüzesség mellett. Give it to me=fuck me, kb.
2019. aug. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vree ***** válasza:

Egyszerűen csak a szexet jelenti xD


Pasiknál még ki is mondják, hogy "give her the D/dick", de ez nemtől független kifejezés.

2019. aug. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az esetek többségében szerintem a "Nekem adod magad" a jelentése, csak nyilván tükörfordításban ez nem hangzik jól és sokszor nem illik úgy konkrétan a dalszövegbe stb. szóval ez egyfajta rövidítése/változata.
2020. nov. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!