Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Rácz Endre és Takács Etel Kis...

Rácz Endre és Takács Etel Kis magyar nyelvtan című könyvének első és második átdolgozott változata között mi a különbség?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem meg a másodjára átdolgozott változatát amit nem ők csináltak, és csak kiváncsi lennék. Az mindenesetre feltűnt, hogy az előszó a hetedik kiadáshoz hiányzik a könyvből. A tartalomjegyzék szerint a 18. oldalon van, de a 18. oldal egy üres lap.

#nyelvtan #Kis magyar nyelvtan
2019. aug. 30. 13:07
 1/1 A kérdező kommentje:
Közben most hasonlítottam össze nagyvonalakban a kettőnek a tartalomjegyzékét, úgy tűnik az enyém ki van bővítve néhány dologgal, lehet az előszót helyhiány miatt hagyták el. Csak akkor nem tudom miért van benne a tartalomjegyzékben.
2019. aug. 30. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!