Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hol tudnék külföldi (angol)...

Hol tudnék külföldi (angol) emberekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés
Egy tinédzser lány vagyok, angolt tanulok (már egész jól tudok) és szeretnék angol nyelvű barátokat, chat-partnereket. Olyasmi oldalt szeretnék, ahol kor és nem szerint kereshetnék, mert ezek elég fontos szempontok. Nem tudom létezik-e ilyen oldal, de remélem :D

2019. szept. 14. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Global Penfriends


Ország, nem, kor, érdeklődés szerint ismerkedhetsz emberekkel, én is már többel is levelezek (postai úton), de bőven vannak olyanok, akik neten beszélnének. Tényleg nagyon jó!


18/L

2019. szept. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tandem (telefonos app)
2019. szept. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem tudok olyan csoportokat vagy oldalakat, de elmondom, hogy én hogy tabítok egy japán nőt magyarul.

A facen írt rám egy idegen nő, aki megírta, hogy magyarul szeretne tanulni, cserébe ő tanítana japánul. Pár messenger beszélgetés után szimpi lett, és messengeren keresztül tanítom, és ő is tanít. Lassan de szépen haladunk.

Szerintem minden próba szerencse alapon megy. Facebookon keres olyan veled hasonlókorú tinédzsereket akiknek hasonló az érdeklődési körük. Írj nekik, és mod el, hogy angolul szeretnél tanulni. Próbálkozz többször amíg valaki nem reagál.

Én Angliában élek ( de már rég nem vagyok tinédzser) de volt alkalmam megismerkedni egy olyan kedves angol 16 éves lánnyal aki tudott magyarul ( szülei magyarok), és ő mesélte, hogy a barátnőit akik full angolok( szülők is) tanítja magyarul, mert különleges nyelvnek tartják. Lehet szerencséd lesz, és találsz olyan tinit aki meg magyarul tanulna egy kicsit. Veszíteni nem veszítesz semmit ha megpróbálod.

sok sikert.

2019. szept. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2019. szept. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!