Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Kijavítanátok ezt a néhány...

Kijavítanátok ezt a néhány angol mondatot?

Figyelt kérdés

A kedvenc helyiségemről írtam pár mondatot:


My favourite room is that room, where I surf on the Internet and play computer games. There I do my homework and I study for the University. I sleep in there. I get dressed up there. I always watch Tv there. If I am tired, I retire there.



2019. nov. 11. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:

My favourite room is the room, where I surf the web and play computer games. I do my homework and study for the university there. I sleep there. I get dressed up there. I always watch TV there. If I am tired, I have a rest there.


Kiindulva az alapanyagokból amit adtál ezt tudtam kihozni. Ha ez egy összefüggő szöveg akkor elég tőmondatokban fogalmaztál, de ha csak mondatok kellettek, akkor jó.

2019. nov. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

My favourite room is the room where I surf the Internet and play computer games. In there, I do my homework and study for my university course. I sleep in there. I dress up in there. I always watch TV in there. When I am tired, I retire there.

It is my bedroom.

2019. nov. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Hadd pontosítsak:

get dressed: felöltözik

dress up: kiöltözik (valamilyen alkalomra), beöltözik (pl. farsangra)

get dressed up: kiöltöztetik (pl. csecsemőt keresztelőre)

2019. nov. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akik lepontozták a fenti pontosításomat: amikor megtanulhatnátok végre valamit, amit nem vagy rosszul tudtok, akkor helyette inkább lepontozzátok. Ezzel esélyt sem adtok magatoknak, hogy rendesen megtanuljatok angolul, helyette csak illúzióban ringatjátok magatokat, hogy ti milyen tudtok angolul...
2019. nov. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én minden választ felpontoztam. Remélem nem veszik el a kedved a további válaszok írásától a lepontozók.
2019. nov. 13. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!