Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Le fordítaná nekem valaki? A...

Le fordítaná nekem valaki? A szuportnak írt üzenetem?

Figyelt kérdés

Nem tudok angolul, és egy játék szuportjának szeretnék írni, hogy vissza kapjam az akuntom. Háttér történet: annyi, hogy egy "haverom" vett nekem a WOTban egy prémium tankot névnapomra ennek egy éve, és egy fél éve össze vesztem vele, de most vissza jöttem volna de "Chargeback issue" kaptam, vissza igényelte a pénzt és ezügyben szeretnék írni a szuportnak.

"Kedves Wargaming szuport!

Szeretném a "Chargeback issue"-okból felfüggesztett fiókomat vissza igényelni!

Nem történt csalás, csak a baratomtól, névnapomra kapott tankot vissza igényelte egy vitából kifolyólag."


Köszönöm a segítséged, előre is. :)



2019. dec. 1. 23:47
 1/1 anonim ***** válasza:
51%

Dear support,


I'd like to get back my account suspended due to "chargeback issue". There was no fraud, only my friend reclaimed the tank he gave me as a gift.


És a válasszal mit fogsz kezdeni? Talán bemondásra elhiszik egy ismeretlen személynek, hogy éppen nem csalást készül elkövetni? Előbb visszakérte a pénzt, aztán visszakéri a tankot is. Teljesen mindegy, mi történt. A névnapot bele se fordítottam, mert a nagy vízen túl azt se tudják, mi az.


A minimum, amit várhatsz, hogy írnak egy levelet, amelyben részleteket, igazolásokat kérnek. Meg egy csomó kérdést tesznek fel. Ha nem vagy felkészülve rá, hogy ezt lefolytasd, szerintem hideg vizet ihatsz a játékodra.


Egy jó tanács egy ismeretlentől: ha valaki meg akar ajándékozni, olyasmit fogadj el csak, amit nem tud később visszakövetelni. Mondjuk egy ajándékkupont. Mert a virtuális térben a cucc azé, aki fizetett érte, és ezt számlával is igazolni tudja. Az senkit nem fog érdekelni, hogy kölcsönbe te használtad, nem ő.


Még jobb tanács, hogy békülj ki vele. Akkor talán menthető a helyzet. ;)

2019. dec. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!