Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Otthon egyedul meglehet...

CactusJack44 kérdése:

Otthon egyedul meglehet kozepfok szinten tanulni angolul?

Figyelt kérdés
A munkam miatt sajnos nem tudok tanarhoz jarni de megszeretnem mar vegre tanulni normalisan a nyelvet. Nem a 0-rol kezdenem mert azert tanultam mar angolt meg megis tudom magam ertetni egy kulfoldivel. Estleg ha tudtok olyan oldalakat ajanlani amik segithetnek nekem a tanulasban azt megkoszonom.

2019. dec. 3. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Nem!
2019. dec. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

[link]


Itt tudsz keresni beszélgetőtársat. Mivel a világ minden pontjáról vannak, igy tudsz találni olyat, aki pont akkor érvrá, mint Te! Nekem anno bevált!

2019. dec. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
*ér rá
2019. dec. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Bármilyen szintre el lehet jutni pusztán elhatározás és kitartás kérdése.
2019. dec. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én autodidakta módon jutottam el a felsőfokig. Nulláról középfokra segít, ha elkezded lefordítani a kedvenc angol nyelvű zeneszámaid szövegét (élő beszédben dallamról könnyebben eszedbe fog jutni). A nyelvtant meg bárhonnan meg lehet tanulni. Itt van két jó oldal:

[link]

[link]

2019. dec. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
simán
2019. dec. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem olyan oldalakról kell álmodozni, amelyeket megnyitva a tudás beleszáll a fejedbe, orgazmusszerű érzéssel, és fanta ízben, miközben hamburgert majszolsz és sört kortyolsz, hanem fogni kell egy kurzuskönyv-sorozatot, oszt végigvenni.

A beszélgetőpartner meg a nótafordítás az nem a tanulás, hanem a tanulás kiegészítése.


Szeretném én látni, #5, a felsorolást, hogy melyik számokkal jutottál el nulláról középfokra.

2019. dec. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!