Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Az mit jelent, hogy "included...

Az mit jelent, hogy "included with greats"?

Figyelt kérdés
2019. dec. 30. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Szövegkörnyezet is sokat mondana. Ha pl küldesz valamit egy barátodnak és még teszel bele neki egy csokit, akkor mondod hogy included with greats. Vagy hasonló.


Bocsi ha nincs igazam, nem kell 0-ra pontozni.

2019. dec. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 chtt ***** válasza:
90%
Nézegetem a gugli találatokat, és azok alapján jelenthet olyat is, hogy " a legnagyobbakkal együtt" vagy "a legjobbak közé" (tartozhatok). Igaza van az egyesnek, könnyebb lenne szövegkörnyezettel. Pl. "I am honored to be included with greats like ..." - "megtiszteltetés, hogy olyan nagyok közé tartozhatom/olyan nagyokkal lehetek együtt, mint..."
2019. dec. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vagy az amit a kettes ír. Ezért számít sokat a szövegkörnyezet. Az angolban vannak olyan kifejezések amiket rengeteg jelentéstésben lehet használni. Én ezért is szeretem, valahogy egyszerűbben, természetesebben lehet kifejezni vele dolgokat.
2020. jan. 1. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!