Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit mond az énekes ebben a...

Mit mond az énekes ebben a dalban? Own vagy owe?

Figyelt kérdés

A James Bond főcímdalát - No Time To Die - hallgattam, amit Billie Eilish énekel. Van benne egy ilyen szöveg:


I should have known

I'd leave alone

Just goes to show

That the blood you bleed is just the blood you owe(own?)


Van ahol owe-t, van ahol own-t írnak a neten és nem egészen hallom ki, hogy mit mond. Valaki meghallgatná?

https://www.youtube.com/watch?v=pkEa3TwTEUA


Köszönöm!


2020. febr. 14. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

szerintem own-t enekel. de owe-val is mukodik

amugy ez az elso hogy billie eilisht hallgattam, komolyan ez tetszik ma a nepnek??? we are ready for a new plague

2020. febr. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 chtt ***** válasza:
100%
Nekem többszöri meghallgatásra is _owe_ (az alone-ban tök jól hallani az N-t, itt nem hallom:)
2020. febr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettovel mukodik a mondat, de szerintem az owe jobban illik a szovegkornyezetbe.
2020. febr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ownt hallottam, de owe-val jobb a szöveg, bár mindkettővel értelmes.

1-es, ne egy dal alapján ítéld meg Billie-t, én se értettem a hype-ot körülötte, de vannak jó dalai.

2020. febr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!