Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit csináljak ha értem amit...

Mit csináljak ha értem amit mondanak de nem tudok válaszolni (angol)?

Figyelt kérdés
Írországban élek.

2020. febr. 17. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz. Mást nem nagyon tudsz. Ha csak szavakat pakolsz egymás mellé nulla nyelvtannal, azt is meg fogják érteni.
2020. febr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ment a zöld kéz!
2020. febr. 17. 17:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokat segített, hogy minden nap hangosan felolvastam legalább fél órán keresztül valamit angolul - könyvet, újságot, weboldalt, mert a legtöbbször azért nem tudsz válaszolni, mert a szád nem áll rá a beszédre (amit gondolsz, az nem ugyanaz, mint amit ki is tudsz mondani), másrészt ezzel eredeti szófordulatok rögzülnek benned és beszéd közben nem kell annyit keresni a szavakat.
2020. febr. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én fél évig tanultam angolt. Egy benzinkúton (önkiszolgálós, azaz nincs kassza) odajött egy holland fószer hogy segítsek neki mert még nem látott ilyet. Meglepő módon sikerült összehozni ezt a mutatványt és még ilyen kis kerámia cipőt is kaptam tőle. Ebből azt akarom kihozni hogy nem lehetetlen egy gyengébb általános iskolás nyelvtudással megértetni magad csak kreatívnak kell lenni
2020. febr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Jellemző a Gyakorira, hogy van egy fasság válasznak, azt lelkesen megköszöni a kérdező, a normális válaszokat meg figyelmen kívül hagyja. :D
2020. febr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem hagytam figyelen kívűl a többi választ ("ami nem fa*zság").
2020. febr. 21. 18:53
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Az 5-ös úgy értette a figyelmen kívül hagyást, hogy a hasznos és tényleg értelmes válaszokat nem köszönöd meg, csak azt, aminek nem sok értelme van.
2020. febr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak néha szoktam meg köszönni a választ. Valamikor jót valamikor roszzat. De az első válszt mindig meg köszönöm.
2020. febr. 22. 15:10
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Ne haragudj, de ez így eléggé butaság.

Az elsö választ megköszönni csak akkor érdemes, ha tényleg hasznos dolgot írt az illetö.

A többieknek meg érthetöen rosszul esik, hogy segíteni próbálnak neked, tényleg jó, hasznos ötleteket adnak, de meg nem is reagálsz rájuk.

Azt az választ érdemes és illik megköszönni, ami valóban segít, és eléggé elveszed sok mindenki kedvét a segítségtöl, ha egy köszönömöt sem vágsz hozzájuk

2020. febr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!