Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Olaszul, vagy lengyelül...

Olaszul, vagy lengyelül tanuljak meg inkább?

Figyelt kérdés
Melyik éri meg jobban?Mindekettő nagyon tetszik ,bár franciául beszélek , szóval az olaszt biztos könyebb így tanulni.

2020. máj. 29. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami konkrét célod van a lengyellel (pl. ki akarsz menni oda tanulni / egyetemre / dolgozni), akkor nyilván azt.


De egyébként az olasszal többet tudsz kezdeni...

2020. máj. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lengyelül kevesebben beszélnek, tehát ha egy rendes szinten megtanulod, az a munkaerőpiaci esélyeiden többet tud javítani. Csodás nyelv egyébként, bár az olasznál jóval nehezebb a nyelvtana (mindkettőt évekig tanultam).
2020. máj. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Miért nem mindkettőt?
2020. máj. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, olaszt kezdtem el tanulni.:)
2020. máj. 30. 13:20
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

Angol után szinte teljesen mindegy melyik nyelvet tanulod szóval amelyik neked tetszik.

Hiába mondják sokan ezt az ilyen meg olyan nyelvet dolgot azt vettem észre,hogy manapság minden angolul megy,azon kívül,hogy mit tudsz meg nem nagy érdekel senkit max kíváncsiságból megkérdezik.

2020. jún. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!