Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogyan tanulhatok otthon...

Hogyan tanulhatok otthon ilyen nyelvet? A többi lent

Figyelt kérdés

Szeretnék megtanulni spanyolul és valakinek lenne ötlete, hogy hogyan kezdjek bele? pl. Mivel kezdjem? MIvel fejlesszem a kiejtést meg ilyenek. Aki

,ír ez esetben annak nagyon megköszönném



2020. nov. 27. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Duolingo esetleg?
2020. nov. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Duolingo-t egyáltalán nem ajánlom, mert katyvaszt tanít (se nem csak spanyolországi se nem csak latin spanyolt, hanem mindent össze vissza). Én autodidakta módon tanultam meg három év alatt és ma már közel anyanyelvi szinten beszélem (van C1-es DELE nyelvvizsgám is). Én a Pons tankönyvcsalád könyveivel kezdtem, nagyon jók, szókincs bővítésre pedig szókártyákat használtam. A kiejtés és a hallás utáni értés fejlesztéséhez pedig nézz spanyol videókat és hallgass spanyol zenét. Miután van egy alap tudásod kezdj külföldiekkel beszélni, nekem ez dobott nagyon sokat a tudásomon. Ha van még kérdésed írj nyugodtan privátban.
2020. nov. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2020. dec. 3. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!