Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogy kezdjek neki az angol...

Hogy kezdjek neki az angol tanulasnak?

Figyelt kérdés

Egy alaoszintem van, sok minden nem tiszta de azert sok mindent megertek.

Hogy csinalnatok?

Pl elkezdek egy IT-s konyvet es ami idegen belole kijegyzetelem? Vagy hogy?


2020. dec. 23. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Alapszintre még kell nyelvtant tanulnod, inkább vegyél egy nyelvkönyvet.
2020. dec. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én az elo-ból (kezdő-közép-haladó) tanultam meg + nyelvtankönyvek. Utána nyelvterületre költöztem.
2020. dec. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Végig kell venni egy nyelvkönyvsorozatot. Az elvisz a felsőfokig. Az újrakezdő nyugodtan kezdheti az elején, elvégre, amit tud, azon gyorsan megy át. Ha nem el kell vele szórakozik, akkor meg nem tudta, értelme volt találkozni vele.

Itt mindenki a henye-tunya csodavárás híve, de azzal nem lehet előre jutni. Ez nem úgy működik, hogy letöltesz egy angol tudás, egy filmszinésznő belédszerető, egy tágas lakás és egy pattanáselmulasztó applikációt, oszt már csak Fantát kell innod, és kész a dolce vita. Időt és energiát kell invesztálni.

2020. dec. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!