Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ez jó döntés? Mi történik ha...

Ez jó döntés? Mi történik ha ezt folytatom amikor külföldiekkel beszélgetek?

Figyelt kérdés

Facebookon ismerősöm egy oldal ahol grúz nyelven beszélnek, és észrevettem hogy csomószor a saját nyelvükön írnak de a mi betűinkkel.

Azt szoktam ilyenkor csinálni hogy kiemelek egy szót ami megtetszik de nem tudom hogy mit jelent és leírom oda kommentbe vagy ismételgetem. Legutóbb pl. megláttam egy mondatban azt hogy “dadavida” és odaírtam sokszor egymásután.😃

Évekkel ezelőtt voltam kint Franciaországban, ott beszélgetett 2 francia ismerősünk és valami t betűs szó megtetszett és azt mondogattam nekik.😂

Ennek van ertelme vagy nincsen? Ha te külföldi lennél és ezt csinálná egy turista akkor örülnél neki?

Ez jó szokás?



2021. jan. 2. 10:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Bameg bameg bameg bameg.
2021. jan. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
😂😂
2021. jan. 2. 10:44
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

"Ha te külföldi lennél és ezt csinálná egy turista akkor örülnél neki?"


Nem. Hülyének néznélek.

2021. jan. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Idegesítene, ha egy idegen ilyen baromsággal betolakodna a beszélgetésünkbe.

Mégis mi értelme lenne???

2021. jan. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Fiatal koromban, Lengyelországban dolgoztam pár hónapig. Egy árva szót sem tudtam lengyelül. Úgy csajoztam, hogy megtanultam egy mondatot. Valami olyasmit jelentett, hogy "a tanárnő azt mondta rólam, hogy nagy hülye vagy Te fiam" A csajok szakadtak a röhögéstől. Annyit tudtam még: Dwa piwa proszę. Dzięki. Két sört kérek. Köszi. Magyarként jó volt ott népszerűnek lenni.
2021. jan. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ha látnám, hogy valaki ezt csinálná, nekem az első gondolatom az lenne, hogy ez az ember agyilag nem 100-as. :D Értelmetlen és idegesítő dolog ezt csinálni, meg aztán hülyének is fognak nézni.
2021. jan. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
ne aggódj, más ápoltaknak is bekapcsolják néha a facebookot, nem te vagy az egyetlen retardált az oldalon. ne aggódj nem haragszanak, tudják hogy nyomorék vagy agyilag.
2021. jan. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Mi történik ha ezt folytatom amikor külföldiekkel beszélgetek?"

De te nem beszélgetsz, ez nem beszélgetés.

2021. jan. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Te magyarként örülnél neki, ha valaki ezt csinálná azzal, amit te mondasz?
2021. jan. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szándékodban áll tovább is lépni az adott nyelvvel, akkor nem gáz. Ha csak ennyit csinálsz, akkor igen, hülyének fognak nézni.
2021. jan. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!