Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Tipped a koreai nyelv tanulásá...

Tipped a koreai nyelv tanulásához?

Figyelt kérdés
Már nagyon rég megszeretném tanulni ezt a nyelvet, régen tanultam a hangult, de sajnos azóta elfejtettem és azzal fogom először kezdeni, utána mivel kéne folytatni? Mivel számomra nem adatik meg a lehetőség, hogy itt egy tanártól tanuljak, mivel nincsenek koreaira szakosodott tanárok, ezért csak az interneten keresztül tudok.

2021. jan. 29. 23:27
 1/2 anonim válasza:
Én is interneten keresztül tanulom, Duolingo, Drops, Eggbun amit ajánlok alkalmazást. Meg az is sokat segít ha koreai sorozatokat nézel (ha érdekel szívesen ajánlok párat). Előre szólok, elég nehéz és néha elég csábító a feladás lehetősége.. De ha mindennap foglalkozol vele akkor sikerülni fog. De először szerintem mindenképp az angolt tanuld meg rendesen, az sokkal hasznosabb.
2021. febr. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1. Az angol megy :) Sajnos a koreai drámák nem nagyon jönnek be, kipróbáltam párat és nem tetszettek annyira. :/
2021. febr. 1. 09:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!