Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit jelent a *periodt* angol...

Mit jelent a *periodt* angol szleng?

Figyelt kérdés
Csomó angól nyelvű videoban és memeben lattam, de nem találtam ra magyar nyelven semmit..

2021. jan. 31. 06:12
 1/7 anonim válasza:
39%
Nem period inkább? Azt jelenti, hogy lezárva, visszavonhatatlanul vége. Leginkább vita lezárására használják.
2021. jan. 31. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
89%

Közben rakerestem az urban dictionaryn


When you finish a sentence and you know you were damn right. Old generation would say “and that’s final” but of course us being the most say “PERIODT” you could also say “PERIODT no tampon/pad” if you also stating some knowledge or facts

2021. jan. 31. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt, amit magyarul: "És pont."
2021. jan. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi, vege, pont, stb.
2021. jan. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet ez hülye kérdés de van valami köze a menstruációhoz? Vagy van bármilyen feminista üzenete ennek a kifelyezésnek?
2021. febr. 5. 00:49
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Abszolut semmi koze.
2021. febr. 5. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
50%
A period tényleg pont, ennyi stb jelent. A periodt is ezt jelenti csak ezt a szót általában a melegek használják egymás közt. És a period szót a menstruációs ciklusra is lehet mondani.
2021. febr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!