Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mutattatok már külföldi...

Mutattatok már külföldi embereknek magyar zenét?

Figyelt kérdés

Ha igen milyen reakciójuk volt?

Mindig is gondolkodtam hogy milyennek hangozhatnak a magyar zenék (vagy maga a nyelv) az angoloknak vagy másoknak.


Egyszer régen a neten mutattam egy francia embernek 1-2 magyar népszerűbb rap zenét hogy mit gondolhat róla és azt mondta hogy hasonlít valami spanyol féle nyelvre amit nagyon nem értettem, legutoljára meg egy finn ismerősnek mutattam Dalriadát de nem nagyon volt reakciója de szerintem tetszett neki.



2021. ápr. 29. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lengyel, litván, skót és finn embereknek mutattam eddig zenéket. Általában Republicot vagy hasonlót. A ritmus meg a dallam többségében tetszett nekik, de a nyelv egyikük szerint sem hangzott jól.
2021. ápr. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mutattam csomószor ír csávónak paddy and the rats meg firkint tetszett neki az angol számok, nem is értem miért 🙂 utána mondta mutassák magyar rockzenekarokat tankcsapda depresszió meg régiek amik hiresebbek, de egyik se fogta meg, hogy fel percnél tovább figyelt volna rá.
2021. ápr. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2, en is igy jartam. Pop es rap dalokat hallgattam meg veluk, nem ertekeltek.
2021. ápr. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Majkától a Belehalokot imádták a litvánok meg a románok :D Meg Speed Tomitól azt a számát, amelyik sláger volt 3-4 éve, már nem tudom a címét. Valami vízparti pezsgőzés volt benne meg autókázás, meg ilyesmi. Ja és Quimbytől az autó egy szerpentinen, az is imádták.
2021. ápr. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szintén finn barátnak mutattam Black-Outot és Quimbyt, tetszettek neki. A többi dal angol nyelvű volt, de gondolom, nem ezekre értetted a kérdést.
2021. ápr. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!