Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Akik ismerik az amerikai...

Akik ismerik az amerikai nyelvjárást, hogyan lehetne lefordítani magyarra vagy legalább megértetni mit értenek azalatt, hogy "insecure" és "defensive"? Miért dobálóznak vele?

Figyelt kérdés

Például engemet azzal hergeltek fel nagyon, hogy ha például valaki lekurvázza az anyámat és én mérges leszek rá akkor én "insecure" vagyok és ha visszaszólok akkor "defensive" vagyok. ???


Pszichopata vagy seggfej kell legyek hogy ilyesmi hidegen hagyjon? Vagy manapság ez lett a menő?


2021. máj. 15. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

Insecure-t olyan emberre szokták mondani, aki nagyon bizonytalan magában, kevés az önbizalma, szorongós.

Defensive pedig védekező, valami tettét vagy megszólalását meg akarja magyarázni, alátámasztani, "megvédeni".

2021. máj. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mostani “mental health” szojaras.

Mikor merges leszel - dilizel, ezt ertik az insecure alatt.


a personal character trait that is considered detrimental to mental health, due to its association with stress and anxiety.

2021. máj. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A defensive meg itt a “hogy is mersz visszaszolni, merges lenni “ jelent.
2021. máj. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!