Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Kaptuk egy bögrét, és valami...

Kaptuk egy bögrét, és valami fura jel van ráírva. Mit jelent?

Figyelt kérdés

A jelet úgy értem, hogy vannak a japán, kínai, meg ilyesmi betűk. Érdekel, hogy mi van ráírva, és csak akkor szeretném használni, ha tudom mi áll rajta.


Itt a link rólla:


[link]



2021. szept. 12. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
"Fura jel"? Lehetnél ennél tiszteletlenebb?
2021. szept. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem. Egyszerűen csak nem jutott mi eszembe. Szerintem ez egy elfogadható név rá, ha nem is tökéletes.
2021. szept. 12. 18:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kanji, de nem tudom, mit jelent.
2021. szept. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
google fordító képet is tud fordítani, de bele is rajzolhatod a kézírás fordítása részbe, nem baj ha kacska, felismeri.
2021. szept. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szerintem is Kanji, de mivel nem ismerem annyira őket, ezért nem akartam azt írni, mert lehet nem az.


Igen, én is próbáltam, de nem ismerte fel sajnos, és lerajzolni sem sikerült, pedig többször is megpróbáltam. Ezért kérdeztem meg itt is.

2021. szept. 17. 14:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem működik a link :(
2021. szept. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6. válaszoló


[link]


Itt van a link újra, ha még szükséged van rá.

2021. szept. 30. 21:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez lesz az: 祿/禄 a ketto elvileg ugyanannak a valtozata

Itt vannak meg lefestett valtozatai: [link]

A baloldali resze az ennek nez ki: 礻

Itt vannak, amikben meg benne van a "礻": [link] szerintem a tobbire nem hasonlit annyira

Nem tudok kinaiul, de ez szerint az oldal szerint [link] azt jelenti, hogy "blessing, happiness, prosperity", azaz "aldas, boldogsag, jolet", ami egesz bogrefeliratosan hangzik :)


Ha esetleg japan, akkor meg ez szerint [link] "fief, allowance, pension, grant, happiness" azaz "huberbirtok, jutattas, nyugdij, penzbeli tamogatas, boldogsag"

2021. okt. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ/okat!
2021. okt. 2. 02:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!