Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Online szeretnék nyelvet...

Online szeretnék nyelvet tanulni, valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Helló!


Valaki tudna egy olyan oldalt/applikációt (ez esetben ne fizetőset, azzal sokat szenvedtem)/Videósorozatot ahol könnyen meg tudok tanulni oroszul, vagy németül?

Csak hobbiból kéne, meg jól esne ha tudnék más nyelvet is megérteni.



Elölre is köszönöm a válaszokat:)



2022. jan. 27. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Magyaron kivül tudsz más nyelven?

A duolingo kifejezetten jó kezdetnek, de magyarral csak angolt lehet tanulni, ha angolul tudsz valamennyire, akkor rengeteg mást is tudsz tanulni, többek közt németet meg oroszt is.


Ezzel ugyan csak alapszintre tudsz eljutni, de utána továbbjutni már nem annyira nehéz, mint elkezdeni

2022. jan. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
7%
megkockáztatnám, hogy az eseted a 30+os nők, ezért látod őket szebbnek, mert elég szubjektiv
2022. jan. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
van doulingo, kismillió nyelvvel, nem nem olyan rossz, de igazából jobbak a csak egy nyelvre specializálódott alkalmazások amiket tömegével találhatsz és próbálhatsz ki. ha beírod play áruházba vagy valami ilyenbe
2022. jan. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
3-as: bocs az OFF-ért, de tudsz egy KONKRÉT linket küldeni, ahol oroszul tudnék tanulni? (Nem igazán értek a neten kereséshez, ezért kellene egy link.) Köszi elöre is.
2022. jan. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

4:

Az androidos alkalmazásokban jobban otthon vagyok:

[link]

[link]

[link]


Ezt az online linket találtam de semmit se rtudok róla, próbáld ki ha gondolod

[link]

2022. jan. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Köszi a linkeket, sajnos csak windowsom van, de az utolsó müködik, majd meglátom, meddig lehet vele jutni.
2022. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 nopeman114 válasza:
Én az Anki nevű appot/programot ajánlanám. Saját vagy mások által megosztott kártyaszettekből tudsz mindenféle nyelven tanulni. Ugye főleg szókincs fejlesztésére hasznos. Elérhető Windows-on és Androidon is.
2022. jan. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 nopeman114 válasza:
Némethez még a Kurzgesagt YouTube csatornát ajánlom.
2022. jan. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az Ankival az a gondom, hogy csak szavakat lehet vele tanulni, nekem meg ennél több kellene.
2022. febr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 nopeman114 válasza:
Vannak olyan szettek ahol mondatok is vannak. Azokból elég sok nyelvtanra rá lehet jönni. Amit meg nem értek arra rákeresek. Ez nekem beválik.
2022. febr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!