Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Milyen weboldal van ahol...

Milyen weboldal van ahol chatelni lehet külföldiekkel barátkozás, ismerkedés, nyelvtanulás céljából?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok ahol pl. egy közös nyelven keresztül amit mindketten ismerünk írogatni lehet a másiknak vagy esetleg fel lehet hívni videóhívásba. Egyébként tudok angolul kicsit németül is, ezen felül keresek magamnak új idegennyelvet. Igazából bármilyen témában szívesen beszélgetnek külföldiekkel, a lényeg, hogy legyen kivel.

2022. szept. 26. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Akár facebookon is egy téged érdeklő témájú oldalon vagy csoportban, írsz egy kommentet vagy válaszolsz egy kommentre, aztán abból lehet beszélgetés. Vagy nem.
2022. szept. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem weboldal bár, de Bottled nevű alkalmazást nagyon tudom ajánlani.

Én kb 1 éve kezdtem el használni angol érettségire való felkészülés miatt...azóta is használom, mert találkoztam ott néhány csoda emberrel.

Persze, hülyék itt is vannak, van akivel nem lehet beszélni, bárhogy próbálod, de összességében, nagyon jó kis alkalmazás.

2022. szept. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!