Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Van egy magyar nyelvtanulós...

Van egy magyar nyelvtanulós oldal, ahol rohadt drágán ugyan, de elvileg hatékonyan lehet idegennyelvet tanulni, csak nem jut eszembe a neve és google-n sem találom. Mi lehet az? illetve valóban megéri a pénzt, vagy túl van hypeolva?

Figyelt kérdés

Egy idősebb fickóé a vállalkozás... online felületen keresztül lehet több nyelvet tanulni vele. Azzal "menőznek" úgymond, hogy több mintatanulójuk is van, akiknek 5 meg 10, meg hasonló mennyiségű nyelvvizsgája van már a módszernek köszönhetően, de a nyelvvizsgákat csak hobbiként gyűjtik, valójában beszélik a nyelvet... állítják.


Próbáltam rákeresni, de nem találtam sehol. Nem tudjátok melyik oldal ez?



2022. nov. 24. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
És te ezt elhiszed? Mert akkor rettentö naív vagy!
2022. nov. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés, hogy elhiszem-e, hanem, hogy mi a neve. Ahogy a kérdésemben is olvasható, nem azt írom, hogy ezt elhiszem, hanem azt, hogy ezt ők ÁLLÍTJÁK, csak neked láthatóan nem megy az értő olvasás.
2022. nov. 24. 16:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem Gaál Ottó a fickó neve?


[link]

2022. nov. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%
Netflixre gondolsz?
2022. nov. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De, Gaál Ottóra gondoltam, csak nem jutott eszembe a neve.
2022. nov. 27. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!