Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ez most káromkodás vagy mi?

Ez most káromkodás vagy mi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem ha egy angol emberrel éppen veszekszem(írásban) és azt mondja rám hogy egy: vízi állat vagyok/állat vagyok, akkor ez most mi?

Mert most nem teljesen értem. Hiszen azért elég viccesen hangzik. Magyarban én szembe röhögöm aki ezt mondja. De most ez angolul ez valami nagy káromkodás vagy most ez olyan amin be kellene sértődnöm, vagy most mit is akart ezzel mondani?



2023. márc. 5. 01:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Írd ide angolul a szöveg környezettel együtt.
2023. márc. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

You fools

Aquatic animals. You animal


Így írta az üzenetben

2023. márc. 5. 02:19
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valami búvár témában írta. Mert amúgy ilyen béna ¢$eszegetés nincs. XD
2023. márc. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem hangzik viccesen, hogy agyilag amőba vagy, netán ebihal.
2023. márc. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Lucifer-666 ***** válasza:
29%
Ha evés volt a téma, akkor lehet, hogy a vízilóra gondolt...
2023. márc. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

"You fools

Aquatic animals. You animal"


Se ő nem tud eléggé angolul, se te, de sértegetni akarjátok egymást... Vicces...

2023. márc. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mirol volt a vita?

Nagyon igy hangzik, mintha megadja a valaszt, megmondja, hogy viziallatokrol van szo.


Ti hulyek

Viziallatok, te allat.

2023. márc. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7es

Olyanról volt a vita hogy meg kért hogy vegyek neki valamit amit nem tudok megvenni mert nincs rá pénzem. Erre ő nagyon ideges lett és ezt írta meg még pár dolgot de azokat értetem

2023. márc. 7. 13:52
 9/13 anonim ***** válasza:

Kerdezo,

Akkor igen, ez egy karomkodas, elkuldott a francba. Ha Ismered, ha nem, en leraznam.

Nem valami scammer?


#7

2023. márc. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

9es


Nem scammer. Már elég rég óta ismerem több mint egy éve beszélek vele. Eddig még nem nagyon fordult elő ilyen, csak kisebb nézet eltérések.

Nem fogom lerázni mert egyébként jóban vagyunk. Csak most biztos feszült vagy valami. De tuti hogy egy darabig most nem fogok rá írni, max ha ő ír elsőnek. És ha lenyugodott majd meg beszéljük ezt az egészet


Köszönöm a segítséget. Így akkor legalább értem hogy mit értett ez alatt. Köszi

2023. márc. 7. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!