Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Fordítással, fordító szakmával...

Fordítással, fordító szakmával, nyelvészettel, tanítással kapcsolatos - elsősorban angol nyelvvel dolgozó - magyar csatornát, content creatort tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Elsősorban YouTube-on vagy Instán szeretnék bekövetni pár új oldalt. Magyar oldalakat ritkábban követek, viszont a hazai iparban dolgozókra lennék kíváncsi most. Ismerősi körömben vannak ezekben a szakmákban dolgozó emberek, de ők ritkán osztanak meg tartalmat. Mivel én magam is benne vagyok a fordítói és a tanári szakmában, szeretnék többet tanulni ezekről a területekről. Igyekszem a Facebook eseményeken is rajta tartani a szemem, de szabadidőmben szívesen néznék kicsit kötetlenebb tartalmakat akár. Léteznek egyáltalán ilyen content creator-ök, van erre igény? Nagyon kíváncsi vagyok. Előre is köszi a segítséget.

2023. márc. 14. 11:18
 1/1 anonim válasza:
Az egyetlen, akit követtem egy ideig hasonló érdeklődésből, az @hungarianwithsziszi Instán, de ugyanezzel a névvel gyárt tartalmat Yourube-ra is.
2023. márc. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!