Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogy mehetnék ki külföldre...

Hogy mehetnék ki külföldre nyáron 17 évesen?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék kimenni külföldre főként nyelvtanulás céljából. Sajnos a szüleimnek nincs pénze kifizetni bármilyen nyelvi tábort, nemhogy cserediák-programot. Rokonaink sajnos nincsenek külföldön, tehát nem tudom, egyáltalán lenne-e bármi esélyem. Persze dolgoznék, akár önkéntes munkát is vállalnék, csak nyilván a költségeket fizetnem kéne, viszont ez az egész munkás terv nem tudom, hogy a korom miatt lehetséges lenne-e. Főleg Európa érdekelne, azon belül Skandinávia, de igazából bármelyik ország megfelelő lenne. Van bármi ötletetek?

2023. máj. 29. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most nyáron diákmunkázol, amit azzal megkeresel elteszed és jó lesz erre jövőre. Akkor pedig már 18 leszel, így ezzel se lesz probléma.
2023. máj. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Au-pair
2023. máj. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es,a legtöbb ilyen oldalon minimum 18 éves embereket keresnek, tudnál egy nekem megfelelőt linkelni légyszi?
2023. máj. 29. 15:22
 4/7 anonim ***** válasza:
2023. máj. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na, itt meg az érettségi a baj, 11.-es vagyok még csak. Mindenesetre köszi :)
2023. máj. 29. 15:47
 6/7 NTBS ***** válasza:
43%
Esetleg keress valakit, aki ott él és megbízható. Bár ez nagyon lutri.
2023. máj. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ezen a nyáron menj el dolgozni, rakd félre a pénzed és utána, ha le érettségiztél menj ki Au pairnek.
2023. máj. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!