Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki lefordítaná? (németről...

Valaki lefordítaná? (németről magyarra) [fontos]

Figyelt kérdés
Das ist ebenso schwer zu definieren wie der Begriff glück und so wie Glück auch für jeden etwas anderes ist.
2011. jan. 2. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ugyanolyan nehéz meghatározni, mint a szerencse fogalmát, minthogy a szerencse is mindenki számára valami mást jelent.
2011. jan. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ó, ez tökjó :) Köszönöm szépen. Ebben is tudnál nekem segíteni? :S

Liebt man Blumen , dann sollte man sich selbst mal fünfzig herrliche rosen schenken, und warum nicht mal irgendeinem bedürftigen ohne besonderen anlass hundert franken schenken, wenn man es sich leisten kann?

2011. jan. 2. 17:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez is „tökjó“:

Ha az ember szereti a virágot, akkor egyszer ajándékozza meg saját magát ötven gyönyörű rózsával, és miért ne ajándékozna meg egyszer egy rászorulót, különösebb indok nélkül, száz frankkal, ha megengedheti magának?

Üdvözöl: Suzana

2011. jan. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Annyival kiegeszitenem, hogy a "gluck" nem csak szerencset hanem boldogsagot is jelent, es igy szerintem ertelmesebb is lenne az idezet...
2011. jan. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazad van!
2011. jan. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Annyira kedves vagy! Köszönöm szépen! :) Hálás vagyok!

Nélküled nem is tudom mit kezdenék.. annyira nem értettem ezt az egészet.

Sajnos van még pár ilyen rész ebben a szövegben :D :S

Esetleg megkérhetlek rá? Persze ha nem gond

:$

Köszönöm 10000 szer :) Márti

2011. jan. 2. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!