Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » 10 hónap nyelven meg lehet...

10 hónap nyelven meg lehet tanulni spanyolul alapfokról majdnem felsőfokra, ha beszélek addigra olaszul felsőfokon?

Figyelt kérdés
Olaszból meglesz a felsőfokom, spanyolul is elkezdek tanulni szeptemberben, és azt 3 év alatt suliban meg tudnék tanulni elvileg alap- és középfok között. Utána még van egy évem a gimiben, azalatt a tanév alatt magántanárnál vagy valahol meg lehetne tanulni majdnem felsőfokon, vagy olyan szinten, hogy tudjak spanyolországi egyetemre menni?
2011. márc. 29. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem először a magyarral próbálkozz, mert ahogy látom, az sem megy még tökéletesen.
2011. márc. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
10 hónap alatt elég kemény lenne, a magántanár azt hiszem meg tudná szedni magát.
2011. márc. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Olasz után? Ha nekifekszel, bizosan. Egyik évfolyamtársam is elkövette az egyetemen. Ha így dobálózol ennyi idősen a nyelvekkel, akkor nem lehetsz nagyon kuka hozzájuk, akkor pedig menni fog. Mellesleg ha nem jön össze, vársz egy évet, és aztán kezdheted. Vagy kimész egy évre nyelvet tanulni (úgyis le kell érettségizned náluk is... ha másból nem, hát nyelv és irodalomból biztosan, de az eu előtt még biztosan totálisan le kellett. mikor kint voltam, találkoztam egy magyar lánnyal, aki ott tanult, ő mondta. Náluk is egybe van boronálva a felvételi az érettségivel.)
2011. ápr. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!