Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Egyik barátom lovári nyelvvizs...

Egyik barátom lovári nyelvvizsgát szeretne tenni, hogy abból kapjon felvételihez plusz pontot, én mondtam neki hogy szerintem azért már nem jár, de nem tudom biztosra. Esetleg valaki?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt olvastam, hogy a legtöbb főiskolai szakon még elfogadják, pl. óvodapedagógia szakon, rendőrképzésben..., de nem 35 pontot, hanem csak 28 pontot ér. Tudomásom szerint egyetemeken viszont már nem fogadják el. Lehet, hogy ismét változott? Meglátjuk, mások milyen információval rendelkeznek.
2011. ápr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amennyire én tudom, elfogadják - de helyette ajánlom inkább az Eszperantót, azt 100%, hogy elfogadják, és talán a jövőben többre is lehet használni, mint most (és mint a lovárit valaha)
2011. ápr. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!