Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Magyarországon sok francia...

Magyarországon sok francia van? Milyenek a francia férfiak? Találkoztál már velük? Ha igen, mik a tapasztalataitok a francia férfiakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
A férjem francia..Mire vagy pontosan kivancsi?
2011. jún. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hol ismerkedtetek össze?

Hát úgy általánosságban milyenek a francia férfiak? Hogy bánnak a nőkkel? Mi a fontos nekik? Milyen tulajdonságai legyenek egy nőnek? Külsőre milyenek tetszenek meg nekik?


Mondjuk ez elég általános, de csak kíváncsi vagyok :D

2011. jún. 8. 18:13
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
En sokat jartam mar kint,voltam is francia pasikkal..nem tudok nagyon altalanositani,de mindig mgleptek vmivel es sokkal elozekenyebbek,udvariasabbak velunk nokkel.
2011. jún. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

Hát nem hiszem, hogy így be lehetne (vagy kéne) skatulyázni, hogy akkor a francia férfiak ilyenek és ilyenek... én találkoztam olyannal, aki nőgyűlölő szemét volt, de olyannal is, aki a tenyerén hordozta a párját, utóbbiból jóval többel :) Tényleg tudni kéne, hogy egészen pontosan mire vagy kíváncsi...


20/L

2011. jún. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Az elso vàlaszolo vagyok, megprobàlok mindenre vàlaszt adni:)

Budapesten, a Halàszbàstyàn :) ( Azota itt élek kint) . Milyenek: hmm.. hàt, màsabbak, mint a magyar pasik. En ugy vettem észre, hogy a francia pasik olyan 40 éves korukig nem igazàn nevezhetoek férfiasan joképunek, inkàbb.. olyan kis " cukik" , van bennuk valami kisfius bàj, 40 folott viszont oruletesen vonzo, sàrmos férfiakkà " érnek", ( ezzel egyutt eszméletlen piperkocok is lesznek, mindegy, hogy fehér, arab, afrikai, mindenbol a legjobb, legszebb kell, izlésuk- hagyjuk meg- van, nem is akàrmilyen.. Természetesen mindenki ért a konyhamuvészethez, mégha fozni nem is tudnak, akkor is tudjàk, hogy pl. a bàrànyhoz milyen fuszer kell, mennyi, hogy a leheto legfenségesebb legyen az étel :)Imàdnak a focirol meg a politikàrol ( elsosorban a botrànyokrol) beszélgetni, elvàrjàk valahol, hogy ezekkel kapcsolatban a no is képben legyen.Vezetni nem tudnak, hiàba àllitjàk vàltig, hogy de...Fontos szàmukra a sport, szinte kivétel nélkul mind uz valamilyen sportot, illetve probàlnak tobbfajta hobbit uzni. A nokkel elozékenyek, udvariasak, ha meg akarnak hoditani egy not, akkor a " csak természetesen" elvet kovetik, semmiféle àlarcot , màsfajta "személyiséget" nem vesznek fel. Milyen nok tetszenek nekik... az otthoni " plazabitch" mintapéldànyokat megnézik, de ennyi.. Kb hidegen hagyja oket.. Jobb szeretik a természetesebb, de kifinomult, sajàt stilussal rendelkezo noket, elvàrjàk hogy a pàrjuk legyen noies, adjon magàra, de ne legyen kozonséges.. A kozonségeset egyébként is valami miatt "megvetik", nevetség tàrgyànak tartjàk.Ha a nonek vannak sajàt gondolatai, képes a no egyedul, a sajàt baràti korével jol ellenni, az nagyon imponàl nekik. Ha pedig a no még anyagilag sem fugg a pàrjàtol, az meg egyenesen szuper:) ( Ezzel nem azt akarom mondani, hogy anyagiasak, nem, de tisztelik azt a not, aki képes a sajàt làbàn megàllni, az o segitséguk nélkul.. )Voilà.. Ha még van valami kérdés, kérdezz :)

2011. jún. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
Én egy perverz állatnak voltam az ismerőse, de azt is csak interneten találtam.
2011. jún. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Huh köszi 1. válaszoló ,hogy leírtad ezeket:)!

Még gondolkozok kérdéseken.

Az mennyire zavarja őket, hogy ha a lány nem tud franciául?

2011. jún. 8. 19:15
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Természetesen a blog saját magát sem veszi komolyan, ezért a cikk is rendkívül komolytalan, de azért van némi valóságtartalma.

2011. jún. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

"Magyarországon sok francia van?"


Max. néhány száz lehet itt tartósan. Ideiglenesen néhány ezer.


"Milyenek a francia férfiak?"


Azt nem tudom. Kissé bυzisak.


A francia nők: háziasak, természetesek, odaadóak, jó természetűek, erről híresek. Nyilván akkor a francia férfiaknak kb. erre lehet igényük.

2011. jún. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!