Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ez mit jelent? Japán

Ez mit jelent? Japán

Figyelt kérdés
Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
2011. szept. 4. 13:35
 1/8 Chrisstian_ válasza:
38%
biztos, h ez japán? gogli fordító elküldött anyámba O.o
2011. szept. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
おろかなる おとと よ。 この おれ を ころしたくば、 うらめ、 にくめ。 にげて、 にげて。。。 そして、 いつか おれ と おなじ め を もって。 おれ の まえ に こい。
2011. szept. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

...Naruto? Itachi -> Sasuka xD?


Milyen ostoba kisösci vagy. Ha megakrasz ölni, akkor utálj, gyülölj. Fuss és fuss...és ha már egyszer ugyanazt a szemet birtoklod, mint én, akkor lépj elém.


ÉS igen az biztos, hogy Japán, de google fordítócsak kanji/kana-t ismeri fel Japánnak (amiben igazi is van)

2011. szept. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy japán, forumon láttam valakinek ki volt irva lábjegyzetnek vagy minek, és megtetszett a hangzása. :D
2011. szept. 4. 15:12
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor közlöm veled, hogy szinte száz százalék, hogy ezt az a valaki a Naruto-ból (anime) vette. Még azt is tudom, hogy Itachi mondta Sasukénak.
2011. szept. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a forditást. :D


És ezt letudnátok forditani?


Akumu no hate ni kotae wa aru to omoimasu ka?

2011. szept. 4. 17:50
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Akumu no hate ni kotae wa aru to omoimasu ka? = Szerinted van válasz a rémálom végén?
2011. szept. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :D
2011. szept. 4. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!