Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Lefordítaná nekem valaki...

Lefordítaná nekem valaki németről magyarra ezt a néhány mondatot?

Figyelt kérdés

Vettem egy dvd lejátszót, és nincsen hozzá se magyar, se angol nyelvű használati utasítás:@

Szóval ezt kellene lefordítani:

Halten Sie TV |/| gedrückt und geben Sie dabei mit den Zahlentasten den Herstellercode für Ihr Fernsehgerät ein (siehe Tabelle unten).


Lassen Sie TV |/O los.


Codenummern der steuerbaren Fernsehgeräte

Sind mehrere Codenummern aufgelistet, probieren Sie sie nacheinander aus, bis Sie diejenige gefunden haben, die bei Ihrem Fernsehgerät funktioniert.


Köszönöm szépen előre is.


2009. máj. 31. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

Tartsd TV| /| azonkívül, alacsony-tüzes és te a rugalmasság az alakkal kiékeli a gyártó kódját a tévékészülékedért (lent asztalt lát).

Elhagyod TV |/ót laza.

az adóköteles tévékészülékek kódszámai

Több kódszámot felsorolnak, ők egymás után, amíg megtaláltad azt melyik működik a tévékészülékeddel.


Ui.: Az eleje nem hinémm, hogy jó, mert webfordítóval fordítottam!

2009. máj. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát, ezt nekem is kiadta, de láttam, hogy nem sok értelme, van, azért tettem fel a kérdést, azért köszi a fáradozást.:)
2009. máj. 31. 10:36
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

tartsa lenyomva a TV gombot és a számbillennyűk segítségével adja meg a tévéjének gyártókódját (lsd. táblázat lent)

engedje el a TV gombot.


A vezérelhető tévék kódszámai.

Ha több kódszám is felsorolásra kerül, akkor próbálja ki őket egymás után egészen addig, amíg meg nem találja azt, amivel a tévéje működik.


(az első meg részemről 0%, és ha lenne olyan gomb, hogy IDIÓTA, akkor azt is benyomtam volna)

2009. máj. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2009. máj. 31. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!