Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mondanátok szép vagy egyszerű...

Mondanátok szép vagy egyszerű vagy "csengő" nyelveket? Amihez a neten könyvet is lehet venni.

Figyelt kérdés
Az angol - német - orosz - olasz - spanyol - francia kivételével......
2012. márc. 29. 14:21
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Itthon tanulás céljából akár magas szintig :)
2012. márc. 29. 14:23
 2/14 anonim ***** válasza:
Norvég vagy portugál, azok egy elég könnyű nyelvek. Vagy ha kihívást akarsz tanulj farsit vagy arabot, azok gyönyörűek.
2012. márc. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
( halkan megjegyzem : a Kezdők ZQ nyelvkönyve sorozat semmit nem ér, szóval más nyelvkönyv kéne:P vis olyan nyelv ami szép vagy DALLAMOS és lehet hozzá könyvet venni a neten vagy szótárat :) )
2012. márc. 29. 14:27
 4/14 A kérdező kommentje:

a farsit hol beszélik? Könyv van belőle?


Amúgy norvégot én is néztem, ahhoz nyelvkönyv nincs de még szótár se.....vis neten rendelésbe. a Portugált megnézem ;)

2012. márc. 29. 14:27
 5/14 A kérdező kommentje:

a farsiba van torokhang az meg sztem nem szép:)

Amúgy a portugál érdekes, bár eddig könyvet nem találtam belőle.


Egyéb nyelv?:) Amihez vagy könyv vagy szótár is vehető :)

2012. márc. 29. 14:32
 6/14 anonim ***** válasza:
Mihez volna kedved? Talán valami holt nyelv? Ógörög vagy latin... A keleti nyelvekben sokszor van torokhang, arámi, héber, arab, urdu, pastu stb. A kínai nagyon nehéz, de nagy rá a kereslet. A norvégnál szerintem szebb a svéd pl, azon gondolkoztál már?
2012. márc. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

a svéd tényleg szép :) a norvég is nagyon tetszik! de egyikhez sincs nyelvkönyv ami a nyelvtant megtanítja, norvég zsebszótárral meg sokra nem megyek mert csak azt lehet venni :S


Svéd szótáram van amúgy.


A keleti nyelvek nem is tetszenek annyira, de én elsősorban Európára gondoltam hogy azon belül :)


De ha svédből vagy norvégből van valahol szótár és/vagy teljes nyelvtani leírás (akár angolul a neten) akkor ezek közül valamelyik:)


De semmit nem találtam eddig....

2012. márc. 29. 14:51
 8/14 anonim ***** válasza:

Nézd meg itt, hátha találsz hasznosat...


[link]

2012. márc. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ezt néztem az előbb:) nem hasznos :D
2012. márc. 29. 14:55
 10/14 anonim ***** válasza:
A fárszi más néven perzsa, és Iránban beszélik.
2012. márc. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!