Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Németet tanulok és mellette...

Németet tanulok és mellette nagyon megszeretnék tanulni angolul. Van valami oldal ahol jól meglehet tanulni? (13/L)

Figyelt kérdés
Nagyon kéne az angol tudás most nekem.
2012. aug. 5. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy nyelvet nem lehet "most" gyorsan megtanulni, ahhoz sok év kell. Mivel az angol az egyik legtöbbet beszélt nyelv, ezért biztos nincs ilyen oldal :) Komolyan, a google első ötezer oldala ez.
2012. aug. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Esetleg a "kreatív nyelvtanulás" nevű csomagról hallottál már? Jól összeszedett dolog, és öntanító. Az ára eleinte húzósnak tűnhet, olyan 20ezer környékén van, de később megtérül. Tapasztalatból mondom (habár nem angol nyelvből), hogy nagyon jól fel van építve és bárki megtudja tanulni, csak időt kell rá szánni. Akár fél év alatt megtanulhatsz, rajtad múlik.


(Amúgy csak megsúgom, hogy mivel az angol egy eléggé szükséges nyelv, ezért is ugye elég sokan tanulják, így van esély arra, hogy meg sem kell venni, hanem lelehet tölteni a netről. Bár te tudod, én inkább megvettem, számomra egyszerűbb papírformában tanulni.)

Itt a weboldal ha érdekel, nézz utána, azzal nem vesztesz semmit.

[link]

2012. aug. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
utolsó: nagyon köszi:) sokat segítettél ezzel:)
2012. aug. 6. 11:26
 4/4 anonim ***** válasza:
[link] itt pl ez egy amolyan közösségi oldal a világ minden tájáról vannak emberek lehet velük levelezni valaki tud több nyelven is beszélni angol és német azt hiszem a leggyakoribb
2012. aug. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!