Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Csú speak englisch?

Csú speak englisch?

Figyelt kérdés

2012. nov. 5. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Englisch?Nein.Ich spreche nicht englisch.Ich bin ungarisch.Ich komme aus Ungarn.Ich spreche Deutsch.Sprechen sie Deutsch oder Ungarisch?
2012. nov. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez most komoly vagy poénkérdés? Ez a csú nem dzsú akart lenni?
2012. nov. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze, hogy komoly. Dzsú? Annak van értelme? Még nem hallottam róla.
2012. nov. 7. 20:38
 4/5 anonim ***** válasza:

yes, i can. and you? but your answer is very bad ,because the pronunciation does't correct.



p.s:is this a joke?

2012. nov. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A dzsú-zós válaszoló vagyok: van értelme. Dzsu (inkább rövid u-val, vagy amerikában néha ö-szerű hanggal, dzsö) a do you összeolvasztása, és sorvasztása. Do you -> duju -> döju -> dju -> dzsu.


Ez a csú mi akart lenni akkor? Azt hittem, hogy az English is csak poénból van englisch-nek írva, németesen, mikor németből is nagybetűs. Aztán ha már kiejtés akarsz utánozni, akkor dzsu szpík inglis jobb lett volna. Arra tudnám reagálni, hogy nou, áé dount :D

2012. nov. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!