Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Lefordítod nekem ezt a videót...

Lefordítod nekem ezt a videót angolról?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=epVoiaF95wA


Ha valaki nagyon unatkozik, leírhatja angolul is hogy tanuljak :D



2013. jan. 5. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:

What kind of music do you listen to?

When I go out I always want to have some fast music with a lot of energy but I also like Brazilian music, you know, to dance on it, I love when it have... when a song has a story so you can just act, dance and act.


Do you get recognised walking down the street?

When I'm in Europe they usually ask me if I'm a model of course... like I was just having dinner and a lady was like "Are you a model?", and I was like: "Yes, there is my AX picture up there.", coz it was actually there. And she was like "Aaahh, oh my god!"


What model do people say you look like?

In France they say "the pétite Brooke Shields"... Brooke Shields, sorry, the pétite Brook Shields. That's what they say.


What do people make fun of you about?

You know I have this problem with my knee, so I walk like a duck. And when I'm on the street they always like "Look at that girl with the legs!" It's just rude.


What is the weirdest thing a guy's done to get your attention?

Once I was back home with my parents and then they were knocking on the door, and then one guy delivered 60 red roses. Sixty. And then no name, nothing. I just got sixty roses. And I still don't know who sent it to me. And why?

2013. jan. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Milyen zenét hallgatsz?

HA bulizni megyek, a gyors és energikus zenét szeretem, de szeretem a brazil zenét is, tudod, táncolni rá. Szeretem, ha egy dalnak van története, szóval el tudod játszani, táncolni és játszani.


Felismernek, ha az utcán sétálsz?

Ha Európában vagyok, persze megkérdezik, hogy modell vagyok-e. Egyszer valahol vacsoráztam, és egy nő megkérdezte, hogy modell vagyok-e, és akkor mondtam neki, hogy igen, ott van fent a falon egy AX képem, mert tényleg ott volt. És ő: "Aaaaah, istenem!"


Mit mondanak, melyik modellre hasonlítasz?

Franciaországban azt mondják: "a kis Brooke Shields"... (franciásabb kiejtéssel) Brooke Shields, bocs. Brooke Shields. Ezt mondják.


Mivel viccelődnek rajtad az emberek?

Hát, tudod, problémás a térdem, úgy megyek, mint egy kacsa. És amikor az utcán sétálok, rámmutatnak, hogy "Nézd azt a fura lábú lányt!" Gonoszság.


Mi a legfurább dolog, amivel egy pasi fel akarta hívni a figyelmedet?

Egyszer otthon voltam a szüleimmel, kopogtattak, és egy pasi 60 szál vörös rózsát hozott. Hatvanat. És nem volt rajta sem név, sem semmi. Kaptam 60 szál vörös rózsát. És még mindig nem tudom, ki küldte őket. És miért?

2013. jan. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon szépen köszönöm!!!! :)))))
2013. jan. 5. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!