Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Milyen munkát tudok végezni...

Milyen munkát tudok végezni középfokú angol nyelvvizsgával Angliában?

Figyelt kérdés
Közel egy éve költöztem ki a páromhoz Angliába, akivel nagyon jól megvagyunk, sokat segít nekem, talán túl sokat is, idekint. Egyébként nem beszélem rosszul a nyelvet, csak éppen félek használni a tudásomat és félek jelentkezni egy magasabb pozícióra mert félek, hogy valamit nem fogok érteni, vagy nem tudok elmondani jól. Újságírásból diplomáztam egyébként és nem lógatom a lábamat, miközben kint vagyok dolgozom egy magyar lapnak, természetesen. Csináltam level teszteket és az jött ki, hogy az angolom level 4, ami C1-nek felel meg. (Én még B2 vel jöttem ki). :) Azt szeretném kérdezni, hogy ilyen diplomával milyen helyekre lehet elmenni dolgozni, ahol nem kell az anyanyelvi angol, mert természetesen az még nincs meg. Gondoltam recepcióra, de oda nagyon kell a telefon. Raktárakba, takarítani nem szeretnék elmenni, mert a legtöbbje csak ügynökséges munka és part-time, vagy 2 hetente 1-2 nap, kb annyit keresnék vele, mint a teljes munkaidős újságírós munkámmal. (Már ezt is átrágtuk, átszámoltuk). Nem vagyunk pénz szűkében, a párom itt él, itt dolgozik és szerencsére nagyon jól keres. Azt is megtehetném, hogy a lábamat lógatom, de az nem nekem való, karrierista vagyok. Szeretnék itt (vagy itt is) munkát, de nem tudom mit merjek megpróbálni, ami nem a "legalja" és nem csak kotyogni kell tudni angolul, de nem is szükséges a perfekt anyanyelvi szint. Ha esetleg valami jó ötletetek van légyszíves osszátok meg velem, nagyon hálás lennék. Egyébként fiatal lány vagyok, most végeztem az egyetemen 2012-ben.

2013. febr. 26. 01:36
 1/7 anonim válasza:
Szerintem recepcióra szállodába simán el tudnál menni! A leírtak alapján elég jól beszéled a nyelvet.Csak merni kell!
2013. febr. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Kint az újságírói diplomád nem ér semmit anyanyelvű angol nélkül. Egyébként melyik magyar lapnak dolgozol, hogy annyit keresel mint heti 1-2 nap part time munkával?
2013. febr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem ér semmit anyanyelvi angol nélkül és mint említettem 2 hetente 1-2 napot adnak az ügynökséges legjobb esetben is, ami jóval kevesebb mint egy magyar minimálbér. :) (De persze nem minimálon vagyok).
2013. febr. 27. 19:39
 4/7 anonim válasza:
Mert melyik újságnak írsz? Egyébként, meg én heti 5 napot dolgozok ügynökség által tehát ezt nem tudom ki találta ki, hogy két hetente kapsz 2 nap melót, de ez nem igaz.
2013. febr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Melyik ügynökségnél vagy, melyik városban és mit csinálsz? Engem kb már vagy 10 helyről küldtek el, mert azt mondták diploma kizáró ok. -.-'
2013. febr. 28. 21:50
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja és ezt nem találta ki senki. Párommal csinálták mindig ezt, azért váltott és kezdett saját vállalkozásba 2 hónappal ez előtt. De ez egyébként nem tartozik a témához, mint ahogy az sem, hogy hol publikálok.
2013. febr. 28. 21:52
 7/7 anonim válasza:

Tudom irtad,nem szeretnel gyarban-raktarban dolgozni, de valahol el kell kezdeni.

Bar a diploma itt semmit sem szamit es az angol nyelvvizsga sem, ilyen cegeknel is lehetsz team leader, manager, ha latjak, hogy jol es kitartoan dolgozol pl. Itt megbecsulik az embert es ehhez a diplomanak semmi koze.

2014. jan. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!