Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit jelent angolul a MILF szó?

Mit jelent angolul a MILF szó?

Figyelt kérdés
Jessica Alba Officially a MILF. Ezt olvastam a www.egotastic.com oldalon.
2008. jún. 17. 01:46
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:
73%
Az Oidipusz komplexus szülte Jom Morrison gondolatait, de a kérdés konkrétan a ma elterjedt kifejezésre utal. Ez pedig alapvetően Morrisontól indult valóban. Ez a szimpla popkulturális eredete.
2010. máj. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim válasza:
66%

M.I.L.F : TÖLTENI VALÓ ANYUKA!

Olyan érett nő / 35-46 évig/, aki ad magára, és általában szép nagy melle van. Ismérvei:

1. általában nagy cicik rendelkezik

2. tanga és egyéb kihívó / nemritkán kissé kúr**s ruha.

3. imád szemezni, flörtölni, félre érthető megjegyzéseket tenni

4. Gimnazista fia osztálytársaira is oly kedvesen tud mosolyogni, hogy aztán mindegyik őt akarja majd megdugni./ nemritkán sikerrel /

5. nála nem kell fárasztással/ mozi, kocsikázás/ törődni, mert közölni fogja, hogy mire vágyik / hosszú szex /

Férjét rendszeresen csalja nemritkán fiatalabb csődörökkel, diákfiúkkal,

2010. jún. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim válasza:
53%

Folytatom 16:43 vagyok:

1 tuti tipp: Kamionsofőrök feleségei. Hála a jó égnek, nagyon hűtlenek.

Haverom tölti az egyik kamionsofőr feleségét.

14 év van köztük /25-39, a nőnek isteni melle van és szex-n öltözködik, ja meg elhalmozza ajándékokkal. telefont vesz, kaját hoz, hozza-viszi, lesz**ja szinte mindig.

Cserébe csak meg kell durván k**nia és szépeket mondania.

A kamionsofőrök a legnagyobb nyomik.

Amíg a felszarvazott kamionsofőr 5 óra alvással, Moszkvát járva, út széli prostit pénzért, a pénzt keresi az asszonyra/ ja és a szeretőre/, addig a haverom a nő tuti házában ép az unatkozó asszonyka arcára élvez rá.

Nekem is volt egy M.i.l.f az életemben. 23 évesen kúrtam egy csodás vörös 40-est. Órákon át tartó szeretkezés, a csúcson beleélvezhettem, reggel kávéval és reggelivel ébresztett, imádott furulyázni, nagy cicik, szép arc és szexi fehérneműk, saját ház. 3 napot töltöttem nála, de többet szexeltem, mint aludtam. Egy éjszaka alatt 7-szer élveztem el.

2010. jún. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim válasza:
83%
egy ilyen asszonykát kéne nekem is beújítani :D
2010. júl. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim válasza:
56%
Mother I'd like to f*ck
2010. júl. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
91%

"4. Gimnazista fia osztálytársaira is oly kedvesen tud mosolyogni, hogy aztán mindegyik őt akarja majd megdugni./ nemritkán sikerrel / "


Stiffler mamája :)

2010. szept. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
32%

Utolsó :-DDDDD

Ez a "Stiffler mamája" ez akkora...! XD

2011. ápr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:
51%
Oidipustól nem származhat, mert ő véletlen vette feleségül az anyját, esetleg Freudtól származhatna még. Az ő elméletet az, hogy a lányok szerelmesek az apjukba, a fiúk meg az anyukba és felnőtt korukban hasonlót keresnek, de nem tőle származik. Egyértelműen Jim Morrisontól származik, aki persze Oidipusra utal dalszövegében.
2011. máj. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
3%
hé fölöttem lévő válaszoló! olyan badarságokat beszélsz, hogy még te sem érted
2011. máj. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim válasza:
47%
Akkor ami a heteroknál a milf, az a melegeknél a filf? :D
2011. júl. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!