Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mennyi ideig tart megtanulni...

Mennyi ideig tart megtanulni egy nyelvet mondjuk angolt? Lehetséges pár hónap alatt megtanulni folyékonyan beszélni angolul?

Figyelt kérdés
rádióban hallottam h reklámoztak ilyen angol nyelv tanfolyamot. néhány hónap alatt meg lehet tanulni angolul, ez igaz lehet?

2013. aug. 15. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Max az alapokat.
2013. aug. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pár hónap tanulástól csak azokat a mondatokat tudod kimondani amit megtanítanak de újakat alkotni nem, elég lehúzás a részükről azt folyékony beszédnek nevezni.
2013. aug. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ne viccelj,ez kegyetlen hülyeség,esélyed nincsen,még ha kimennél angliába akkor se ragadna rád kellő mennyiségű tudás ennyi idő alatt. Folyékonyan akarsz beszélni? 2 év nagyon intenzív tanulást ajánlok sok sok beszélgetéssel
2013. aug. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Well, well, well:D.


Régi a kérdés, de hátha más is rátalál közben.


Én egyenes úton cáfolom meg az előttem lévők hozzászólásait.

3-4 hónap intenzív tanulással már egész jó eredményeket lehet elérni.


Nem lesz C1, de egy gyenge közepet meglehet célozni ennyi idő alatt.

Mindenhonnan ömlik az angol, elég csak szétnézni.


Nyilván sok múlik az egyéni dolgokon is, de nem lehetetlen néhány hónapos intenzív tanulással jó eredményeket elérni!


Hajrá-hajrá!

2016. jún. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!