Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Spanyol nyelvet szeretnék...

Spanyol nyelvet szeretnék tanulni, hogy és hol kezdjem?

Figyelt kérdés

Mit javasoltok? A nyelvtanra vagyok kíváncsi.

Mit gondoltok, mennyire nehéz nyelv? Mire figyeljek jobban?

Köszönöm a válaszokatelőre is!


2009. nov. 2. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:

angolul már tudsz?

úgyértem vmilyen nyelven a magyaron kívül van tapasztalatod?

hát a spanyol gyönyörű és egyben nehéz nyelv is, de van akinek könnyen megy

hasonlít az olaszhoz, vagyök tök olyan

amikor én azt tanultam anya mindig azt mondta h tiszta olasz és igaz:)

minkettő szép

hogy akarod kezdeni?

tanfolyamon? magántanár? vagy esetleg suli?

2009. nov. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én az ELO-nál gyűrtem le a másfél évet. Tanárom Meruk Valéria volt /a rádió egykori madridi tudósitójának a lánya, vagy a felesége/. Nagyon jól ment, mindig meg is dicsért. A házifeladatokat kijavitják és visszaküldik. Szerintem elég jól oktatnak. A nyelvtan sem nehéz, a kiejtés sem. Mostanság nagyon divatos lett a spanyol nyelv." En esta casa viven dos hombres felices" Ez a felirat áll egy nagy tükrön a házunkban. Jelentése: ebben a házban két boldog ember él.
2009. nov. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg figyelj a hangsúlyra mert a spanyolok is akárcsak az olaszok "dallamossan" beszélnek!
2009. nov. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Egyelőre, egyedül kezdenék el tanulni sapnayolt. Kicsit tudok, németül, meg angolul. Nagyon megtetsztett a nyelv, és gondoltam megkéne vele barátkozni. Manapság már úgy is követelnek 2-3 nyelv tudást.. nem? A nyelvtani részekre volnék kíváncsi, mi hogy vagy benne, hasonlít e egy kicsit is az angolra, vagy a németre? Sztem inkább a nyelvtani része az amivel küszködnék... :S


Egy Főiskolás lány!

2009. nov. 3. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!