Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » A Bérgyilkos a szomszédom c....

A Bérgyilkos a szomszédom c. film angol változatában milyen a magyar akcentusa a Gogolák családnak?

Figyelt kérdés
Én csak magyarul láttam, ott elég furcsán oldották meg (habár viccesnek vicces). Esetleg megvan valakinek angolul? Szívesen megnézném összehasonlításképp...
2009. nov. 12. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Torrentről szedd le.
2009. nov. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmilyen, inkább oroszosnak nevezném. A jenkik nem sokat tudnak Mo.-ról, nekik ez Kelet-Európa, onnantól meg orosz, lengyel, magyar, nekik tökmindegy. ezért keverik a szezont a fazonnal
2009. nov. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Azert irdekes, mert sok magyar van Hollywoodban, a filmezesben. Sokszor hasznalnak magyar karaktereket, marha sok Kovacs van a filmekben.

Laszlo Gogolak inkabb hangzik olasznak vagy meg Topolnak is, de nem magyarnak, nem hasonlo akcentussal beszel. Viszont a Youtube-on hallhathato a masodik reszben, az 5:07-nel, hogy Bruce Willis sheft-et mond, mig felesege Jill shaft-ot. Szoval Amerikaban es angol nyelvteruleten beletojnak az akcentusokba es ki melyikkel beszeli az angol nyelvet. Nem foglalkoznak vele mint a magyarok.

2017. febr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!