Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Francia után melyik nyelvet...

Francia után melyik nyelvet kezdjem el tanulni, hogy ne zavarodjak össze?

Figyelt kérdés

Angolul anyanyelvi szinte tudok, mert félig angol vagyok, francia remekül megy és most szeretnék még egy nyelvet tanulni, de nem tudom, hogy melyiket lenne érdemes, hogy mondjuk ne keveredjek bele. Most valami könnyebbre gondoltam, mondjuk spanyol, de attól még félek, hogy összezavar. Német kizárva. Esetleg olasz?

15/L


2009. nov. 20. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
espanol
2009. nov. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A spanyol a francia legközelebbi rokona, és nem fogod keverni, a nagyon eltérő hangzásvilága miatt.


Francia és angol ismerettel a spanyol hetek kérdése középfokon, és hónapok alatt elsajátítható felsőfokon.


Az olasz ezek után szintén könnyű lesz, de mivel nem túl hasznos, ezért szerintem a spanyol a legjobb választás.

2009. nov. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!