Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Angol forditás! Megkérhetnék...

Angol forditás! Megkérhetnék valakit nagyon szépen hogy forditsa le nekem ezeket a mondatokat? (Mivel sajnos nem beszélem azt angolt)

Figyelt kérdés

1) Just who the hell do you think I'am?!


2) It's meaningless to just live, it's meaningless to just fight. I want to win!


3) Don't believe in yourself! Believe in me, who believes in you!


4) Well,... shit happens.


5) I ain't happy, I'm feeling glad

I got sunshine, in a bag

I'm useless, but not for long

The future is coming on

It's coming on

It's coming on

It's coming on


6) Ohhhh, I wish I could live life five times over. Then I’d be born in five different places, and I’d stuff myself with different food from around the world... I’d live five different lives with five different occupations... and then, for those five times... I’d fall in love with the same person...


7) Sometimes I wish I could be like the rain, if I were....then would I have a way to connect two hearts together... The way the rain connects the earth and the sky....even though the two never touch...


8) If you think of someone's good qualities as the umeboshi in an onigiri, it's as if their qualities are stuck to their back! People around the world are like onigiri. Everyone has an umeboshi with a different shape and color and flavor. But because it's stuck on their back, they might not be able to see their umeboshi.

"There's nothing special about me. I'm just white rice."

That's not true. There is an umeboshi -- on your back.

Maybe the reason people get jealous of each other, is because they can see so clearly the umeboshi on other people's backs. I can see them, too. I can see them perfectly. There's an amazing umeboshi on your back to.



9) Kill the Pop

Kiss the Rock



10)If you don't have anything nice to say then shut the fuck up.



11)What's wrong with being different?

12)Be the kind of woman that when your feet

hit the floor each morning the devil says:

"Oh Crap, She's up!"



13)Not all those who wander are lost.



14)“Hero? Forget it!!! We’re pirates. I love heroes, but I don’t want to become one!! Do you even know what it is to be a hero!? Let’s say you have some meat okay? Now, a pirate would chow down on that bad boy, but a hero would share it with everyone!! I want to eat meat!”


15)“Some women are meant to change the world, others are meant to hold it together.”



2014. szept. 2. 18:29
 1/4 anonim válasza:

1) Mégis ki a fenének gondolsz?


2) Nincs értelme csupán élni, nincs értelme csupán harcolni. Én nyerni akarok.


3) Nos, szarügy.


10) Ha nem tudsz semmi jót mondani, inkább fogd be a pofád.


11) Miért baj, ha valaki más?


13) Nem minden vándorló elveszett is egyben.


15) Míg néhány nő megváltoztatja a világot, addig mások összetartják azt.


14) Hős? Felejtsd el. Mi kalózok vagyunk. Szeretem a hősöket, de nem akarok azzá válni. Tudod te egyáltalán, mit jelent hősnek lenni? Tegyük fel, hogy van egy kevés húsod, oké? Na most, egy kalóz felfalná... (???), de egy hős osztozkodna rajta mindenkivel. Én akarok húst enni.


9) Halál a Popra, csók a Rocknak!


12) Légy az a fajta nő, akinek ha reggelente a lába a talajat éri, az ördög így szól: "A francba, fenn van!".


6) Ó, azt kívánom, bárcsak 5-ször élhetném át az életet. Akkor 5 különböző helyre születnék, és mindenféle kajával tömhetném magam a világ különböző tájairól. 5 különböző életet élnék 5 különböző foglalkozással... és az 5 alkalommal... ugyanabba az emberbe szeretnék bele.


7) Néha azt kívánom, bárcsak olyan lennék, mint az eső. És ha megtörténne... lenne rá módom, hogy összekössek két szívet. Az eső ugyanis összeköti a Földet és az eget... még akkor is, ha ez a kettő sosem érinti egymást.

2014. szept. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséged !!!
2014. szept. 3. 10:44
 3/4 anonim válasza:

3. Ne higgy magadban! Higgy bennem, én hiszek benned!

4. Nos, szar lesz..

5.Nem vagyok boldog, örömtelinek érzem magam

Kaptam napfényt, egy zsákban

Használhatatlan vagyok, de nem sokáig

A jövő jön

Az jön

Az jön

Az jön


8.Ha úgy gondolod, hogy valaki jó 'minőségű', mint az 'umeboshi' egy 'onigiri'-ben, olyan, mintha a tulajdonságok a hátára ragadnának! Az emberek szerte a világon, szeretik az 'onigiri'-t. Mindenkinek van egy 'umeboshi'-ja, különböző formájú és színű és ízű. De mivel ez a hátunkon van, lehet, hogy nem láthatjuk, a sajátunkat.

"Nincs semmi különleges bennem. Csak fehér rizs vagyok."

Ez nem igaz. Van egy 'umeboshi' - a hátadon.

Lehet, hogy az oka, hogy az emberek féltékenyek egymásra, az , hogy nem látják a saját 'umeboshi'-jukat olyan tisztán, mint más embereken. Azt is látom. Tökéletesen látom. Van egy csodálatos 'umeboshi' mögötted.


Az utolsó mondattal megszenvedtem. Nem tudom, mennyire érthető, talán azért megérted. :) A szövegekből ítélve valami anime rajongó lehetsz... Az esős szöveg ha jól emlékszem a bleach-ben volt... Remélem segítettem :)

2014. szept. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm neked is a segítséged :) Igen nagy anime rajongó vagyok!!! :D és teljes mértékben értem a 8-as szöveg fordításodat is . Köszi még1x!
2014. szept. 6. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!