Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Szerintetek Svédországba...

Szerintetek Svédországba költözzek ki vagy Francia országba vagy Német országba?

Figyelt kérdés
Mind 3 országba kapnék munkát ugyanannyi pénzért .De nem tudom melyik lenne a legjobb . A munkámba Angolul kell majd beszélnem szoval egyik nyelvet sem beszélem. lécci segitsetek ! Mondjatok ha tudtok ottani tulajdonságokat,szokásokat stb. a válaszokat elörre is köszönöm szépen!!! 24/l

2014. szept. 19. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Én sajnos még csak Franciába voltam, de nagyon kedves emberek és jóképű pasik vannak, szép helyek és jó konyha. De szerintem a legjobb az lenne hogy eldöntsd, el kellene menned 1hétre mindhárom helyre, és megtapasztalni, illetve melyik nyelv álna közelebb hozzád, amit könyebben elsajátítanál! :) Egyébként mindháromnál sok pozitív dolgot lehet sorolni.
2014. szept. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mind 3 országba voltam es mindegyik tetszett!! Egyik nyelv sem áll közel hozzam anyirra nagyon😳
2014. szept. 19. 17:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Ugyanannyiért? Akkor Francia szerintem.

A svéd alapból kilőve,mert drága hely. Németországot szimplán nem szeretem. Franciában már voltam és nagyon jó hely. Nem olyan drága a megélhetés ezért egy minimálbérből is tökéletes kb. Nagyon sok szép hely van, sok múzeum, látványosság, a nyelv gyönyörű és az emberek szerintem kedvesebbek, mint a németek(ott még nem voltam, de van pár német ismerősöm).

2014. szept. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
pár ember alapján nem érdemes alapozni, illetve németbe sok magyar van, szerintem több mint FRO-ba
2014. szept. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
39%
Először tanulj meg normálisan írni! :D
2014. okt. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Mind három országban dolgozom! Logisztikával foglalkozom egy Német cégnél, így Franciában, és Svédben is megfordulok. Már egy éve tapasztalom ezen országokat, Svédországot ajánlanám, de elsősorban tudni kell, milyen a mentalitásod, és mit vársz el az adott környezettől. Azon információ alapján lehet erre a kérdésre válaszolni.
2014. nov. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
végül mit választottál? vagy még mindig döntésképtelen vagy?
2014. dec. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!