Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Milyen bonyolultabb (ANGOL...

Milyen bonyolultabb (ANGOL felsőfokú nyelvvizsgában is előforduló) nyelvtani szerkezetek vannak?

Figyelt kérdés
Olyat mondjatok légyszi amit inkább már középfok fölött vesznek.

2015. aug. 27. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg az inversion?
2015. aug. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
azt épp tegnap tanultam meg :)
2015. aug. 27. 14:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Ajánlom akkor: Murphy - English grammar in use vagy Advanced grammar in use könyveit. Igazából nagyon sok olyan szerkezet vagy szabály van, amivel kicsit árnyaltabban tudod kifejezni magad. Ha csak a present simple-t nézed, ott is lehet sok újdonság.
2015. aug. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
uh jól hangzik! neked meg van ez a könyv? esetleg nem tudsz valami hasonlót amit neten tudok nézni? vagy ha tudod mik vannak benne egy párat mondanál esetleg? nem kell szabályt leírni csak a témát (pl reported speach..)
2015. aug. 27. 15:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha beírod googlebe, hogy "advanced grammar in use pdf" akkor az első találat egy vk.com-os link. Ajánlom a könyv végében lévő tesztet, amely segítségével fejezetre lebontva tudni fogod, hogy mely szerkezeteket érdemes neked átismételned a 100ból.
2015. aug. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A teszt neve amire gondolok: "study planner"
2015. aug. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöööööm szépen!!! <3
2015. aug. 27. 15:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan semmi közöm a kérdéshez, de ezer hála a válaszadónak, nekem is nagyon sokat segített! :D
2015. aug. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kötőmód.
2015. aug. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!