Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Tudnátok mutatni MAGYAR...

Tudnátok mutatni MAGYAR nyelvű reklámokat, amelyek FRANCIA termékeket, szolgáltatásokat hirdetnek?

Figyelt kérdés
Lehet étel, ital, autó, kozmetikai vagy háztartási cikk, bank, hitel vagy biztosítás stb., lényeg, hogy az eredeti reklám francia nyelvről legyen fordítva.

2016. jún. 5. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, a Reault, Citroen francia autók, de nem biztos, hogy a nemzetközileg forgalmazott reklámjaik is azok. Franciaországból indult ki az Auchan is, jelenleg is ott van a központi menedzsment. Már a győri keksz is francia, és nem tűnt magyarnak a reklámja sem, de már régen láttam, nem emlékszem.
2016. jún. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál, ezeknek utána fogok nézni.

Ha valaki tudna konkrét linkeket küldeni, az még jobb lenne, mert nekem innen Franciaországból nehezebb keresgélni.

Automatikusan a francia reklám ugrik be.

2016. jún. 6. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!