Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mennyit kérhetek angol anyanye...

Mennyit kérhetek angol anyanyelvű magán angol tanárként, és hol hírdethetnék ilyenre?

Figyelt kérdés

Amerikában nőttem fel, és több év tanítási tapasztalatom van. Magyarul is jól beszélek, itthon nem tudom mennyire látszik hogy milyen jó a tudásom, csak akkor ha már anngolul beszélek tanítvánnyal, javítom, tanítom, stb. Most itthon vagyok nyárra, és szeretnék magán tanítványokat - mennyit kérhetek ilyen órákért? Valamint, hol hírdethetek (ingyen) online felületen, stb? A tanítványaim mindig nagyon meg vannak elégedve, elég egy pár mondat beszélgetés és látják hogy mit nyújtok.


Szerintetek mi egy jó hírdetési felület? Valamint, mennyit kérhetek? köszönöm válaszotokat!



2016. júl. 19. 16:43
 1/1 anonim válasza:
Szia, Budapesten az átlag ár 2000forint óránként a magánórákért. A több fős órák kb 1700 forint. Hirdetést szerintem a helyi online hirdetőknél próbáld.
2016. júl. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!