Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Szerintetek/ Maguk szerint...

Szerintetek/ Maguk szerint megéri mostanában arabul tanulni? Tudok majd vele mit kezdeni? Vagy érdemesebb lenne más nyelveket? Melyikeket? A program nem engedi, hogy megköszönjem, nem értem miért.13/F

Figyelt kérdés

2017. ápr. 15. 19:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Először angolul tanulj. Ha azt már tanulod mondjuk 2-3 éve, akkor fogj a következőbe. Akár az arab is lehet, de nem az a kérdés, hogy mostanában megéri-e, mert mire elég jól megtanulsz arabul, évek eltelnek. :)
2017. ápr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm gyors válaszod! Az angolt már őt éve tanulok, de kíváncsi lennék más nyelvekre is, főleg azokra, melyek nem teljesen átlagosak.
2017. ápr. 15. 21:53
 3/13 A kérdező kommentje:
Öt*, tanulom*. Bocsi, automatikusan ”kijavítja”
2017. ápr. 15. 22:01
 4/13 anonim válasza:
63%
Az arab nagyon szép nyelv,én szívesen elkezdeném(csak még nem jutottam el addig).A spanyol,francia,németis érnek valamit,főleg,ha nemzetközi cégeknél,vagy kinr szeretnél dolgozni.Mindenestre is a nyelvtudás mindenhol pluszpont,mégha nem is kell hasznosítanod.
2017. ápr. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
71%
Hát ez attól függ hol szeretnél majd elhelyezkedni a jövőben (persze, 13 évesen még nehéz ezt eldönteni, de már biztos vannak elképzeléseid valamennyire). Magyarországon sok helyen van szükség az angol mellett a szláv nyelvekre (orosz, szlovák, bármi ilyesmi). Külföldön inkább a francia, német, spanyol, kínai számít kuriózumnak. :) Természetesen itthon is kitűnsz vele, de én saját tapasztalatból tudom, hogy hiába beszélsz nagyon jól franciául itthon, szinte sehol nem lesz hasznos számodra.
2017. ápr. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
68%
Az 5. válaszadó vagyok, ha gazdasági pályán szeretnél elhelyezkedni, az arab igenis jól jöhet, sőt!! azonban ha a közszférában, ott a jelenlegi politikai helyzet miatt nem veszed nagy hasznát az arab nyelvnek
2017. ápr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettetek!
2017. ápr. 16. 09:42
 8/13 A kérdező kommentje:
Esetleg az olasz nyelvről van véleményetek? Tapasztaltatok valamit?
2017. ápr. 16. 10:23
 9/13 anonim ***** válasza:
9%
Az olasz Olaszországban hasznos, itthon kedvencnek jó.
2017. ápr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. ápr. 17. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!